RTX 3060 Ti sistem almak mantıklı olmuş mu?

• Konuyu başlatan Dr X
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
15000-20000
Hocam son olarak paylaştığım monitörlerden Gigabyte neden daha iyi OC ile 180Hz yapılması dışında, Acer'e göre?

Panel'i falan daha ama şu an zam yedi galiba o model aradaki farka değmez Acer alabilirsiniz.

Panel'i falan daha ama şu an zam yedi galiba o model aradaki farka değmez Acer alabilirsiniz.
Hocam 5 gün önce elime ulaştı eski fiyatıyla almıştım sizin önerinizle. İyiki hemen almışım 700 lira zam yapmışlar

Hocam sistem elime geldi ama monitöre görüntü gitmiyor ekran kartının ışığı yanıyor yanlış mı taktım desem o da değil. Napabilirim sizce
@messinicocugu
@Sere

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-11-04 at 21.03.58 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2022-11-04 at 21.03.58 (1).jpeg
    195,5 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Hocam 5 gün önce elime ulaştı eski fiyatıyla almıştım sizin önerinizle. İyiki hemen almışım 700 lira zam yapmışlar

Hocam sistem elime geldi ama monitöre görüntü gitmiyor ekran kartının ışığı yanıyor yanlış mı taktım desem o da değil. Napabilirim sizce
@messinicocugu
@Sere
Displayport ile mi bağladınız HDMI ile mi? Kabloları doğru taktığınızdan eminsiniz değil mi?

Ne olur ne olmaz bunu da sorayım, monitöre taktığınız kablonun diğer ucunu ekran kartına taktınız değil mi?

Son düzenleme:
Displayport ile mi bağladınız HDMI ile mi? Kabloları doğru taktığınızdan eminsiniz değil mi?

Ne olur ne olmaz bunu da sorayım, monitöre taktığınız kablonun diğer ucunu ekran kartına taktınız değil mi?
Hocam üsttekine takmışım dalgınlıktan :D Şöyle görüntü var bios a da giriyor. Windowstan önce bu renkler gözüküyor değil mi normalde? Sorun yok sanırım @Sere

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-11-04 at 22.48.01.jpeg
    WhatsApp Image 2022-11-04 at 22.48.01.jpeg
    152,5 KB · Görüntüleme: 25
Hocam üsttekine takmışım dalgınlıktan :D Şöyle görüntü var bios a da giriyor. Windowstan önce bu renkler gözüküyor değil mi normalde? Sorun yok sanırım @Sere
O çizgiler neden gözüküyor bilmiyorum, eğer henüz ekran kartı driverını güncellemediyseniz o yüzden oluyor olabilir. Ekran kartı driverını güncelledikten sonra düzelmez ise yeni konu açın, bilenler yardımcı olacaktır.

Son düzenleme:
@Sere
@messinicocugu

Hocam her şeyi hallettim cs go da EN DÜŞÜK ayarlarda 250 fps alıyorum smoke olunca 150 olduğu oluyor. Benim i5 12400f + rtx 3070 ile normalde en düşük ayarlarda +400 fps almam gerekmiyor mu en az? Gt 1060 i3 sistemiyle aynı fps alıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı