RTX 3060 Ti sistemde oyunda donma ve siyah ekran

398708

Hectopat
Problemim oyun oynarken nadiren donup ekran kartinin yeniden başlamasi (ekran karti yeniden başlatma kısa yolunun yaptiğinin aynisi oluyor otomatik olarak ) ama sorun şu bu son güncelemeden sonra oldu normalde hiç olmamişti. Ne yapmam lazım? Acaba ısıda mi bir sorun var? %100 kulanimda 75-76 derece. Driver kaynakli mi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Problemim oyun oynarken nadiren donup ekran kartinin yeniden başlamasi (ekran karti yeniden başlatma kısa yolunun yaptiğinin aynisi oluyor otomatik olarak ) ama sorun şu bu son güncelemeden sonra oldu normalde hiç olmamişti. Ne yapmam lazım? Acaba ısıda mi bir sorun var? %100 kulanimda 75-76 derece. Driver kaynakli mi bilmiyorum.

Ekran kartının kasa içindeki bağlantı noktalarını kontrol edin ve monitöre bağlı olan kabloyuda kontrol edin onun dışında %100 kullanımda 75 derece ideal bir rakam

Ekran kartının kasa içindeki bağlantı noktalarını kontrol edin ve monitöre bağlı olan kabloyuda kontrol edin onun dışında %100 kullanımda 75 derece ideal bir rakam.

Sistem 6 aydir bende ve 6 aydir hiç açilmadan temizlenmeden yatiyor köşede. Kablolardan olabileceğini sanmiyorum ama kontrol edebilirim

Ekran kartının kasa içindeki bağlantı noktalarını kontrol edin ve monitöre bağlı olan kabloyuda kontrol edin onun dışında %100 kullanımda 75 derece ideal bir rakam.

Çözüm bu olmadi kontrol ettim hatta emin olmak için çıkar tak yaptim kabloları ancak dün gece saatlerinde CS oynarken tekrardan donma ve bir anda FPS düşmesi oldu. BIOS'ya da driver kaynakli olabilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı