RTX 3060 Ti sisteme kasa önerisi

Bütçe
5000
DLX21 tipi biraz küt duruyor gibi gözüme. Sanırım Dark maxima V20 alacağım inşallah pişman olmam :D
Farketmez ikiside güzel kasalar zaten.
Alacaksanız buradan alın :

Fark etmez ikisi de güzel kasalar zaten.
Alacaksanız buradan alın:

Hocam bilginiz var mı bilmiyorum da Arctic Liquid Freezer II 240 ve 280'lik sıvı soğutma bu kasada üst kısma sığmıyor diye okudum bir yerde doğru mudur bilginiz var mı acaba bu konu hakkında.

Hocam bilginiz var mı bilmiyorum da Arctic Liquid Freezer II 240 ve 280'lik sıvı soğutma bu kasada üst kısma sığmıyor diye okudum bir yerde doğru mudur bilginiz var mı acaba bu konu hakkında.
Hocam Arctic Liquid diğer 240/280 mm soğutuculara göre daha büyük.
Kasanın üstüne sığmaz fakat önüne takabilirsiniz.
İşlemciniz nedir?

Hocam Arctic Liquid diğer 240/280 mm soğutuculara göre daha büyük.
Kasanın üstüne sığmaz fakat önüne takabilirsiniz.
İşlemciniz nedir?

İşlemcim Ryzen 7 5700X. Noctuca kule tipi soğutucu varda bie tık ileriye gidip sisteme articayı da dahil etmek istiyordum kötü oldu üst kısma.

5700X için o soğutucu fazla fakat ileride yükseltme yapacaksanız alabilirsiniz.

İleride güncelleme yaparım diye düşündüm hocam. 5700X önerebileceğiniz bir sıvı soğutma var mı peki? Bu arada AIGO-DLX21-Kasa siparişi verdim inşallah iyi bir tercih yapmışımdır :)

İleride güncelleme yaparım diye düşündüm hocam. 5700X önerebileceğiniz bir sıvı soğutma var mı peki? Bu arada AIGO-DLX21-Kasa siparişi verdim inşallah iyi bir tercih yapmışımdır :)
5700X için iyi bir kule tipi soğutucu da yeter fakat yükseltme yapacaksanız Arctic Liquid 280 veya benzeri soğutucu alabilirsiniz.
Sıvı soğutma için bütçe belirterek yeni konu açın,en iyisi önerilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı