RTX 3060 Ti ve i5 12400 sistemde oyunlar sabit 10 FPS

Skraftz

Decapat
Daha fazla  
RTX 3060 Ti ekran kartına sahibim, i5 12400 işlemcim, 16 GB RAM'im var fakat Valorant ve GTA 5 gibi oyunlarda 10 FPS yukarısı alamıyorum. İşin garip kısmı grafik ayarlarını en yükseğe getiriyorum 10FPS, en düşüğe getirdiğimde de 10 FPS veriyor. Ne kadar ayar değiştirirsem değiştireyim 10 FPS'de sabit kalıyor. Yardım gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 3060 Ti ekran kartına sahibim, i5 12400 işlemcim, 16 GB RAM'im var fakat Valorant ve GTA 5 gibi oyunlarda 10 FPS yukarısı alamıyorum. İşin garip kısmı grafik ayarlarını en yükseğe getiriyorum 10FPS, en düşüğe getirdiğimde de 10 FPS veriyor. Ne kadar ayar değiştirirsem değiştireyim 10 FPS'de sabit kalıyor. Yardım gerekiyor.
Nvidia denetim masasından fps kısıtlamış olabilir misiniz?

Hangi oyunlar ?

FPS sabitlemesi var mı ?

3060Ti'nin seçili olduğundan emin misiniz ?

Virüs taraması yapın.

Driverlerı kontrol edin

PSU kaç W ?

Hangi oyunlar ?

FPS sabitlemesi var mı ?

3060Ti'nin seçili olduğundan emin misiniz ?

Virüs taraması yapın.

Driverlerı kontrol edin

PSU kaç W1. RTX 3060 kullanmayıp işlemciyi kullanıyordur.
2.FPS kısıtlması vardır.
Fps kısıtlaması varsa nerden düzeltebilirim oyunlar Valorant ve Gta 5 oyunlarında oldu şimdilik 3060 seçili değilse nasıl seçebilirim ve nerden bakabilirim(pc daha yeni)
Nvidia denetim masasından fps kısıtlamış olabilir misiniz?
maximum kare hızı kapalı başka kısıtlanmış olamaz diye düşünüyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı