RTX 3060 Ti yerine ne almalıyım?

Kafam o kadar karıştı ki içinde filler tepişiyor. Ben RX 580 kullanıyordum 250 FPS alıyordum CS:GO'da. RX 5700 XT nitro+ kullandım onu sattım 3000 serisi için.

Dostum şimdi 3060 Ti alınca da 250 değil 260FPS alacaksın işlemcini yükseltmezsen.
CS:GO işlemci oyunu.

Neden sattınız? Kimler sat dedi?
Mantığa bak RX serisi patlamayı bekleyen bomba.

3060 Ti almak için sattım. RX 5700 XT nitro+ ı 1 hafta kullandım 5.300'e almıştım 5.300'e sattım performansı hiç beğenmedim. Stabil değildi. Sürücü sorunu vardı sanırım. ya da bir türlü ayar tutturamadım ayar yapıyordum oyun yağ gibi akıyordu kapatıp açıyordum ekranda yırtılmalar oluyordu oyunlarda uyuz oldum NVIDIA geçmek istedim. Şimdi stok bekliyorum.

3060 Ti almak için sattım. RX 5700 XT nitro+ ı 1 hafta kullandım 5.300'e almıştım 5.300'e sattım performansı hiç beğenmedim. Stabil değildi. Sürücü sorunu vardı sanırım. Ya da bir türlü ayar tutturamadım ayar yapıyordum oyun yağ gibi akıyordu kapatıp açıyordum ekranda yırtılmalar oluyordu oyunlarda uyuz oldum NVIDIA geçmek istedim. Şimdi stok bekliyorum.

Sende tam düzene binerken satmışsın :D.

3060 Ti almak için sattım. RX 5700 XT nitro+ ı 1 hafta kullandım 5.300'e almıştım 5.300'e sattım performansı hiç beğenmedim. Stabil değildi. Sürücü sorunu vardı sanırım. Ya da bir türlü ayar tutturamadım ayar yapıyordum oyun yağ gibi akıyordu kapatıp açıyordum ekranda yırtılmalar oluyordu oyunlarda uyuz oldum NVIDIA geçmek istedim. Şimdi stok bekliyorum.

Kararın 3060 mı?
Oysa yazık oldu bu onca fikirlere.
Sende tam düzene binerken satmışsın :D.
Aynen.

Geri
Yukarı