RTX 3060 ve i3 12100 ile Windows 11'den Windows 10'a neden geçilmeli?

esercim

Hectopat
RAM
2x16
Arkadaşlar sorunun cevabı aslında çok kısa: Çok baydı.
Oyunlarda çıkan sorunlar: Valorant'ı kapatırken sistemin komple kilitlenmesi ve sadece reset tuşuyla kendine gelmesi, RDR2'de sıkça oyundan atma ve droplar gibi gibi bir sürü sıkıntısı var oyunlarda.
Bir de ne zaman masaüstüne sağ tık yapsam 3-4 saniye o küçük menü açılmıyor. Dosya yöneticisi 2-3 saniye bekliyor açılırken.
Kısacası artık buglar ile batmıştı sonunda 1500 GB oyunuma da format atarak Windows 10'a geçmiş bulunmaktayım.
Windows 11'e heves edenler için konu.
Sistem: RTX 3060 12 GB, i3 12100, 1 TB M.2 + 2 TB HDD.

Arkadaşlar sorunun cevabı aslında çok kısa: Çok baydı.
Oyunlarda çıkan sorunlar: Valorant'ı kapatırken sistemin komple kilitlenmesi ve sadece reset tuşuyla kendine gelmesi, RDR2'de sıkça oyundan atma ve droplar gibi gibi bir sürü sıkıntısı var oyunlarda.
Bir de ne zaman masaüstüne sağ tık yapsam 3-4 saniye o küçük menü açılmıyor. Dosya yöneticisi 2-3 saniye bekliyor açılırken.
Kısacası artık buglar ile batmıştı sonunda 1500 GB oyunuma da format atarak Windows 10'a geçmiş bulunmaktayım.
Windows 11'e heves edenler için konu.
Sistem: RTX 3060 12 GB, i3 12100, 1 TB M.2 + 2 TB HDD.
Windows hdd'ye kurulu olabilir mi :D

Win11 çıktığı gün kullanmaya başladım, ilk zamanlarda AMD işlemcimde ufak bir performans kaybı olmuştu sonra onu düzenlediler, ondan beridir hiçbir problem yasamadan kullanıyorum. Belki arada hatalar vs olmuştur ama benim gibi sıradan kullanıcılar için pek de hissedilmeyen hatalar olacak ki ben hissetmedim. Senin yaşadığın sorunların Win11'le alakali olduğunu cok düşünmüyorum açıkçası. Belki düzgün kurulmadı, belki disk bozuk vs vs.

Masaüstüne sağ tık yapınca geç açılması çok kişide var zaten. Sırf bu yüzden uzak duruyorum. Ayrıca Windows 10 gibi tamamen "bitmiş ve olmuş" bir sistem varken W11 gereksiz gibi. Normalde iyice oturur çıktıktan 1-2 sene sonra ama W11'de bu da pek geçerli değil. Windows ME, Vista gibi :D

Ayrıca;

Ekran Alıntısı.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı