RTX 3060 ve R5 2600 sistem üzerinden yayın açılabilir mi?

4bex_official

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

3-4 ay önce evimizde yangın çıktı ve emektar zarar gördü. Kasası kullanılamaz hale falan geldi. Şimdi depoda boş boş duruyor. Son birkaç gündür bayağı yayın yapmak istiyorum ancak tek bilgisayardan hem oyun oynar hem yayın açarsam sıkıntı olacağını biliyorum. O yüzden aklımda eski bilgisayarımı 2. bilgisayar olarak kullanıp sadece yayın kayıt gibi işler için kullanmak istiyorum. Nasıl olur, rahat rahat yayın / kayıt alabilir miyim?

Sistemlerin özellikleri;

Yeni bilgisayar:
RTX 4060 8 GB.
AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz
RAM 32 GB.
B450M K II anakart.

Eski bilgisayar;
RTX 3060 8 GB.
AMD Ryzen 5 2600 six Core.
RAM 16 GB.
B450M K II anakart.

Yayını her türlü yeni sisteminden alacaksın, eski sistemini depolama olarak kullanabilirsin anca. 3060'ı PC'ne taksan yine OBS görmeyecek. Direkt sistemden yayın al daha iyi.

Ha şu da var, eski sistem parçalarını sat ve iyi bir Capture Card al, işte o ileriye taşır seni.

Yayını her türlü yeni sisteminden alacaksın, eski sistemini depolama olarak kullanabilirsin anca. 3060'ı PC'ne taksan yine OBS görmeyecek. Direkt sistemden yayın al daha iyi.

Ha şu da var, eski sistem parçalarını sat ve iyi bir capture card al, işte o ileriye taşır seni.

capture card almıştım var elimde capture card ile bağlamayı düşünüyordum diğer bilgisayardaki OBS'e de öyle görüntü vermeyi düşünüyordum.

capture card almıştım var elimde capture card ile bağlamayı düşünüyordum diğer bilgisayardaki OBS'e de öyle görüntü vermeyi düşünüyordum.
Size hiçbir şey kazandırmaz maalesef. Direkt o PC'den yayını verin daha iyi.

Geri
Yukarı