RTX 3060 ve R5 5500 sistem oyunlarda dusuk FPS veriyor

Evet hatta format bile attım bu durumdan dolayı yine aynı.

Islemci Ryzen 5 5600X yapsam bu durumdan kurtulabilir miyim peki.
Muhtemelen yapmışsınızdır ama yine de sorayım. Güç seçeneklerinden performansı seçtiniz mi? Bazen dengelide kalabiliyor.

Muhtemelen yapmışsınızdır ama yine de sorayım. Güç seçeneklerinden performansı seçtiniz mi? Bazen dengelide kalabiliyor.

Seçtim her şeyi yaptım BIOS ayarlarını bile elledim yok gene ayni sonuç.

bu sistem için dengelide kalması daha iyi çünkü hafif darboğaz oluyor. dengelide olursa ani fps düşüşü olmuyor.

Kasma durumunu bilmiyorum ama PUBG gibi oyunlar oynuyorsan Ryzen 5600 al. 5500 önbelleği düşük garip bir işlemci.

Daha islemciyide yeni almışım illallah ettirdi beni bilgisayari sallayacağım pencereden aşağı o kadar bezdim.

Kasma durumunu bilmiyorum ama PUBG gibi oyunlar oynuyorsan Ryzen 5600 al. 5500 önbelleği düşük garip bir işlemci.

Hocam BIOS Update yapsam duzelme ihtimali var mı?

Daha islemciyide yeni almışım illallah ettirdi beni bilgisayari sallayacağım pencereden aşağı o kadar bezdim.

Ayrıca HDD mi kaldı bu devirde, insanlar SATA SSD'yi bile kullanmayı bıraktılar M.2 SSD'lere geçtiler.

Sen ilk etapta M.2 SSD al yoksa ve tüm oyunları oraya kur. Sorun büyük ihtimalle burada.

Yeni konular

Geri
Yukarı