RTX 3060 vs 6600 XT

AMD Radeon Super Resolution diyorsun 🤣🤣 bende DLSS diyorum.

Yani DLSS olması bir şey ifade etmiyor. Yakında rsr gelecek zaten.

@NipponChemiConKYCap FSR, DLSS yerini tutamaz. Biri donanım gücü ile biri yazılım gücü ile çalışıyor. Gerçekten stabil ve kaliteli ve yüksek RTX performansı için RTX ekran kartı şart denebilir. Bu nedenle FSR hem çok yaygın değil. Hemde gelecekte neler olabilir etkisi ne derecede kalacak bilinmez.

RSR dedim FSR demedim. Düzgün oku. Ayrıca rsr çıkmak zorunda. Çıkmazsa hiçbir türlü AMD NVIDIA ile rekabet edemez.

@NipponChemiConKYCap FSR, DLSS yerini tutamaz. Biri donanım gücü ile biri yazılım gücü ile çalışıyor. Gerçekten stabil, kaliteli ve yüksek RTX performansı için RTX ekran kartı şart denebilir. Bu nedenle FSR hem çok yaygın değil. Hemde gelecekte neler olabilir etkisi ne derecede kalacak bilinmez.
Yapma ya yeter bu kadar fanboyluk. Yuh be iyi salladın. 6600 XT Dlss açıkken 3060 ı geçtiği oluyor sen DLSS diyorsun.
asdfasdfasdfa11111111.png

Kas gücü olarak 6600 XT daha iyi. 3060< 6600 XT< 3060 Tİ gibi bir sıralama yapılabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@443652 hikaye anlatmaya gerek yok. RTX açık oyunlara bakarsak Metro Exodus, Battlefield, Control vs. Bu nedenle RTX teknolojisinden bahsediyoruz. Türkçe yazıyorum, galiba anlamakta zorluk çekiyorsun...

Geri
Yukarı