RTX 3060 vs 6600 XT

Yani ben senin neyine kudurayım ve bir de senin yaptığın konuya karşı tatmin etmek için cevap yazmıyorum senin ne kadar zavallı olduğun ortada etiket atmamı ne deni boş boş konuştun ondan dolayı senin seviyene inmemek için seninle tartışmak çok anlamsız olur yolun açık olsun gereksiz kardeşim 🤣🤣

Kas gücü olarak 6600 XT daha iyi. 3060< 6600 XT< 3060 Tİ gibi bir sıralama yapılabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sizin kart PowerColor Fighter RX 6600 XT galiba. Sıcaklık değerleri nasıl hocam? Hem GPU hem de Ram sıcaklıkları.. PowerColor Fighter modeli ısınıyor diyorlar, ne kadar doğru?
FSR 2.0 geliyor. Tercihimi RX 6600 XT den yana kullandım.

@eca724 Maksimum 72 gördüm. Evet soğutması iyi bir model değil ama zaten kart az güç tükettiği için aşırı da ısınmıyor. Yakında YT kanalıma oyun videoları yükleyeceğim. İncelersiniz.
Kaliteli bir kart. Tavsiye ederim. AMD RX 6000 serisi ile grafik kartı kanadında çığır atladı. FSR 2.0, 1.0a göre epey iyi. RSR'da geldi. Kullanmadım ama güzel gibi duruyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı