RTX 3060 vs RX 6600 XT

Bence kesin olarak kimse güzel bir teknoloji olacağını söyleyemez.

AMD Radeon küçük seri değil biliyorum, ama 7000 serisi yeni bir seri. AMD zaten yazılımsal sorunlar çok çıkartan bir markaydı eskiden. 6000 serisinde biraz düzelttiler, ya şimdi 7000 serisinde yine bozarsa?

Gelistikce gelisiyor. Ben RX 7600 kullanip rahatsiz olan gormedim, ya da hatirlamiyorim. Haberin olsun.

Madem 6000 serisini istiyorsun, bari bunu alabilirsin. 3060'dan yine daha iyi.

Gelistikce gelisiyor. Ben RX 7600 kullanip rahatsiz olan gormedim, ya da hatirlamiyorim. Haberin olsun.

Madem 6000 serisini istiyorsun, bari bunu alabilirsin. 3060'dan yine daha iyi.

Nasıl bu kadar ucuz anlamadım, üstelik PCKOLİK sitesinin güvenilirliği konusunda bilgim var. Güvenilir bir site. İzlediğim test videolarına bakılırsa 6650 XT 3060'a göre yüksek bir performans veriyor. Sanırım bunu alacağım.

3'e göre 10FPS fark var ve kalite aşırı artıyor.

Orada kullanılan ekran kartı belki 4090 zaten öyledir onu düşünürsek 3060 gibi bir kartta ne kadar FPS etkisi olur sen hesap et bir de her oyunda yok şu an 4 tane oyunda var 17'Ekim'de 1 oyuna gelecek diğer oyuna gelene kadar RTX 3060 ömrü kısalır 10 FPS fark gözüyorsunuz ama en yüksek ekran kartında bu değer bir de test edilen şey fram generation açıkken yapılmış bir şey oda 4000 serisinde olduğu için sen düşün artık NVIDIA her zamanki gibi bazı şeyleri eksik göstererek algı yapmaya çalışıyo. bu arada illa ekran kartında olması birşeyi değiştirmiyor oyunların da buna destek verip güncelleme getirmesi gerekiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı