RTX 3060 vs RX 6600

the_darkeness

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yarın inşallah bilgisayarımı alacağım ama sorum olacak. Ben bayağı uzun süredir RTX 3060 bakıyordum ama alana kadar da fiyatlar arttı. RX 6600'lü kasalar nasıldır? Önceden driver ve DLSS olayından istemiyordum ama bütçeden dolayı RX 6600'lü kasa da alabilirim. Nedir tavsiyeniz?

Dostum AMD ekran kartı alma bende AMD kullanıcısıydım şimdi NVIDIA'ya geçiyorum arkadaşım çoktan NVIDIA'ya geçti bile AMD ekran kartların'da teknoloji falan yok içerisinde! NVIDIA candır alabiliyorsan minimum RTX4060 almanı öneririm DLSS 3.0 ve Fg'den yararlanabilirsin

İkisi de fosil kart, ne tek olarak ne de hazır sistemde sıfır alınırlar.
Tamam dostum, herkes gidip RTX 4000 serisine geçsin. İlk defa görüyorum RTX 3000 Serisine fosil diyen adamı. Herkesin bütçesi var, git millete para ver alsınlar fosil olmayan kart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam dostum, herkes gidip RTX 4000 serisine geçsin. İlk defa görüyorum RTX 3000 Serisine fosil diyen adamı. Herkesin bütçesi var, git millete para ver alsınlar fosil olmayan kart.
Canım kardeşim arkadaş ne demiş "sıfır olarak" ve gayet haklı. Açıyorum interneti en ucuz 3060 kart 10.700₺, en ucuz 4060 kart ise 10.999₺. Şimdi bunun bütçe ile ne alakası var ? 300₺ farkla üst modeli almak varken 3 yıllık kart almak sizce mantıklı mı ?

@Muhterem Musti 3060 4060'dan güçlü falan da değil. DLSS açmadan da önde açınca ise neredeyse 2 kat FPS veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çünkü konu sahibinin baktığı PC'lerden daha ucuz RTX 4060 sistem var.

Ayrıca RTX 5000 serisinin çıkışına 6 ay kalmışken 3000 serisi fosildir. Konuda iki tane mesajın var ikisi de zerre bilgi ve mantık barındırmıyor.

Geri
Yukarı