RTX 3060'lı sistem önerisi

togir

Zeptopat
Daha fazla  
12 GB 3060 TUF ekran kartına hangi RAM SSD işlemci vesaire hangi parçalar olur? Vallahi PC parçalarından hiç anlamıyorum. Yardım eder misiniz?
bütçe 20 22k

Son düzenleme:
Elimde 3060 varda hazır sistem değil de toplama PC bileşenlerinden anlamıyorum.

Elinde 3060 var ama simdi 22K'ya AM5, DDR5 bir sistem toplayip onun onune 3060 olmaz. Bence attigim sistemi al, 3060'i sat. Ya da hemen satabiliyorsan daha iyi sistem atayim. Sonra degistirirsen, bilemem.

Elinde 3060 var ama simdi 22K'ya AM5, DDR5 bir sistem toplayip onun onune 3060 olmaz. Bence attigim sistemi al, 3060'i sat. Ya da hemen satabiliyorsan daha iyi sistem atayim. Sonra degistirirsen, bilemem.

Aynen kanka alışmışsın insanlara hazır sistemleri üzerlerine atmaya, adamın elinde ekran kartı var hala hazır sistem atıyorsun. Yaptığın tek şey bu. At hazır sistemi çekil köşeye, at hazır sistemi çekil köşeye. Çok yardımseversin ya.

Bilmiyorum karar vermem lazım.

21k.

Mesela 22K, ekran kartı olarak 3060'dan üstün ve işlemci olarak benzer sistem. Tabii parçaları daha kötü ama bu yüzden gerek yok diyorum. 3060'a güvenip bu sistem olmaz. Baştan onu satıp normal bir sistem olmalı. Bunun gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı