RTX 3070 Aorus Master vs RTX 3070 Suprim X

adısz.png

Ben buradaki tablodan pay biçerek bakmıştım modellere. Ayrıntılı video da burda:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok özür dileyerek, gerçekten anlam veremediğim için soruyorum, sizin için tüm markalar aynı sadece ürettikleri modeller farklı doğru mu anlıyorum?
Aynen öyle.

Eki Görüntüle 1725671

Ben buradaki tablodan pay biçerek bakmıştım modellere. Ayrıntılı video da burda:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ventus zaten alınmaması gereken bir seri, onun dışı diğer markaların giriş seviyeleri bile soğutmada yeterli performans sunmakta.

Tabloda gördüğünüz gibi PNY markasının MSI ve Asus dan çok daha iyi soğutan modelleri var.

Aynen öyle.

Ventus zaten alınmaması gereken bir seri, onun dışı diğer markaların giriş seviyeleri bile soğutmada yeterli performans sunmakta.

Tabloda gördüğünüz gibi PNY markasının MSI ve Asus dan çok daha iyi soğutan modelleri var.
Pardon ben kendimi anlatamadım o zaman. Tabii ki PNY'nin MSI ve ASUS'dan çok daha iyi modelleri vardır ancak tabloda en tepelerde yine Asus, MSI gibi bilindik markalar var. Ben onu söylemek istemiştim. Tepe modellerde yine bilindik markalar yer alıyor. Bir de palit var ama onu çok bilmiyorum.

Pardon ben kendimi anlatamadım o zaman. Tabii ki PNY'nin MSI ve ASUS'dan çok daha iyi modelleri vardır ancak tabloda en tepelerde yine ASUS, MSI gibi bilindik markalar var. Ben onu söylemek istemiştim. Tepe modellerde yine bilindik markalar yer alıyor. Bir de Palit var ama onu çok bilmiyorum.

Sizi ileride 3. Fan değil 8 GB'den fazla VRAM kurtaracak, RX 6800 bakın.

24 bin tl vereceksen zotac 4070 ti trinity oc var o fiyat a .
2k da ultra ayarlarda
Dying light 2 185 FPS
Ghost recon break point 165 FPS
Sniper elite 4 250 ile 400 FPS
Sniper elite 5 145 ile 200 FPS
Fallout 4 FPS kilidi mevcut 144 FPS .

Sizi ileride 3. Fan değil 8 GB'den fazla VRAM kurtaracak, RX 6800 bakın.
Evet o da kafama takıldı 8 GB Vram şu an yetersiz olmaya başladı. Ancak AMD almak da istemiyorum. Ekran kartı konusunda biraz muhafazakar takılıyorum, mantıksız olabilir ama AMD alsam içimin rahat etmeyeceğini biliyorum.

Birde bir sorum daha var. Sahibinden'in param "güvende" si ne kadar güvenilir. Eğer şehir dışından bakarsam daha ucuza da aynı modellerden var.

Evet o da kafama takıldı 8 GB VRAM şu an yetersiz olmaya başladı. Ancak AMD almak da istemiyorum. Ekran kartı konusunda biraz muhafazakar takılıyorum, mantıksız olabilir ama AMD alsam içimin rahat etmeyeceğini biliyorum.

Bir de bir sorum daha var. Sahibinden'in param "güvende" si ne kadar güvenilir. Eğer şehir dışından bakarsam daha ucuza da aynı modellerden var.

Güvenli sorun olmaz O, amaç oyunsa NVIDIA biraz kazık, 8 GB VRAM sorun hem.

Yeni konular

Geri
Yukarı