RTX 3070 ile Ethereum mining yapılır mı?

tr binance sonradan açtım, global olandaki cüzdan ile eth kazıma başladım.
bununla ilgili yardım / inceleme başlığı var mı
Kazdığın coinler Binance pool hesabına gelir çekmek istediğin zaman pool'dan spot cüzdana oradan da Binance tr hesabina transfer edersin. Binance TR'de coini TL karşılığı satıp 0 komisyon ile EFT yapabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım dediğiniz gibi olur endişelendim açıkçası 3060'ı anakarta bağlayacağım X16 slota ve monitöre bu kart takılı olacak OC ayarlarını da yapmama izin verirse program bir sorun olmayacak gibi ama 3060 ada ayarları 3070'ler gibi uygularsa nasıl çözerim bilmiyorum.
3060 için en az x8 çalıştırman gerekiyor. Bios ayarlarına dikkat et bu yüzden. m.2 ssd takılı mı anakartta? Biostan 8x8 veya 8x4x4 ayarı yapman gerekebilir. x16 slot takmış olman bu yüzden önemli değil. Bunu sağlayamazsan x16 slotta ve monitöre görüntü veriyor olması önemli olmaz ve yarı güçte çalışır. Ayrıca 470.05 sürücüsünü de unutma.

Doğru ayarları yaparsan korkulacak bir sey yok. Benim 3070 oyun oynasam 60 65 derece ve en az 250 300 watt güç çeker. Şuan 34 derece ve 120 watt ile mining yapıyor. :) ayrica VRM sicakligida 48 derece. Oyun oynarken bu değerler imkansiz. :)
Dostum merhaba, nedir acaba ayarların? Bende de 3070 mevcut. 45 power limit 45 fan speed 1200 memory şeklinde OC yaptım. Elde ettiğim değerler sabit 55 derece 125w ve 61.3 mh/s. Kartım da MSI suprim X. Bu arada kazanç son 2 gündür ciddi şekilde arttı bende.

Dostum merhaba, nedir acaba ayarların? Bende de 3070 mevcut. 45 power limit 45 fan speed 1200 memory şeklinde OC yaptım. Elde ettiğim değerler sabit 55 derece 125w ve 61.3 mh/s. Kartım da MSI suprim X. Bu arada kazanç son 2 gündür ciddi şekilde arttı bende.
Curveden voltajı 750mv kadar çektım ben power limit %50, memory clock +1400, 62,8 mh/s
sıcaklıkta 37 derece ce 118 watt güç çekiyor. Senin kart neden sıcak çalışıyor ki acaba. Mv kaç gösteriyor senin?

Curveden voltajı 750mv kadar çektım ben power limit %50, memory clock +1400, 62,8 mh/s
sıcaklıkta 37 derece ce 118 watt güç çekiyor. Senin kart neden sıcak çalışıyor ki acaba. Mv kaç gösteriyor senin?
Curve dediğini bilmiyorum hocam. Afterburner üzerinde sistem bu şekilde.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    350,3 KB · Görüntüleme: 49

Yeni konular

Geri
Yukarı