RTX 3070 laptop kaç sene gider?

nameoke

Picopat
Daha fazla  
Ben ilk başta düşündüm ki eski laptopumu yenileyeyim fakat bunun gereksiz olduğunu düşündüm sonradan internette 2. el çok temiz kullanılmış laptop buldum. 12 çekirdek i5 var bir de Turbo'su falan var çok iyi ona 4TB HDD bir de RTX 3070 takacağım 16 GB RAM var. Bir de 512 GB SSD'si var. Hepsi 31.500 TL sizce alınır mı? Ekran kartı da 2. el.

Laptop 144 Hz 1ms ve 1080p oyunları 1080p Extreme veya ultrada oynamayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ilk başta düşündüm ki eski laptopumu yenileyeyim fakat bunun gereksiz olduğunu düşündüm sonradan internette 2. el çok temiz kullanılmış laptop buldum. 12 çekirdek i5 var bir de Turbo'su falan var çok iyi ona 4TB HDD bir de RTX 3070 takacağım 16 GB RAM var. Bir de 512 GB SSD'si var. Hepsi 31.500 TL sizce alınır mı? Ekran kartı da 2. el.

Laptop 144 Hz 1ms ve 1080p oyunları 1080p Extreme veya ultrada oynamayı düşünüyorum.

Laptopa ekran kartı mı takacaksınız? Laptop ekran kartını nereden bulacaksınız? Her laptop kendi donanımına özel kasalara koyulur, ekran kartı yuvası olmayabilir her laptopta. Kafamda deli soru işaretleri.

Bir kere laptopun içini açıp da ekran kartı takamazsin ki zaten bulman imkansıza yakın. Harici bir ekran kartı baglayabilirsin anca o da saçma olur ne gerek var madem bu kadar oyun tutkususun ne diye laptop aliyosun ki? Sistem diz kafan rahat olsun.

Laptoba ekran kartı takmak mı :D Duydumda işleve geçireni görmedim hocam. Aydınlatırsanız memnun olurum.

Arkadaş aslında güzel bir şey düşünmüş. Ekran kartı ve işlemcisi değiştirilen laptoplar çıksa iyi bir kasa laptop alıp senelerce idare ederiz. Belki ileride olur böyle bir şey.

Bir kere laptopun içini açıp da ekran kartı takamazsin ki zaten bulman imkansıza yakın. Harici bir ekran kartı baglayabilirsin anca o da saçma olur ne gerek var madem bu kadar oyun tutkususun ne diye laptop aliyosun ki? Sistem diz kafan rahat olsun.

Haklısınız öyle yapacağım herhalde.

Arkadaşlar kararımı verdim PC en iyisi. Herkese teşekkürler çok bir bilgim olmadığı için bilmiyordum.

Geri
Yukarı