RTX 3070 laptop önerisi

Bütçe
23500

Lipok

Hectopat
Arkadaşlar, selamlar.
Mimarım, bir süredir bilgisayarım yeterli performansı vermiyor. Sık sık seyahat ettiğim için de bir laptop almayı düşünüyorum. Biraz inceleme yaptım
ASUS ROG STRIX G713QR-HG053 AMD Ryzen 9 5900HX 32 GB 1TB SSD RTX 3070 FreeDOS 17.3"
Bu ürünü Hepsiburada'dan almayı düşünüyorum. 23.500 civarında bir fiyatı var.
Fikirleriniz ve önerileriniz nelerdir acaba? Kronik sorunları, problemleri var mıdır veya bu fiyata alınabilecek daha performanslı tavsiyeleriz var mıdır?
Şimdiden ilginize teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gp66-76 serisine bakabilirsiniz. @Radeon RX 5500M

İlginize teşekkür ederim.

MSI GP66 Leopard 11UG-046XTR Intel Core i7 11800H 16GB 512GB SSD RTX 3070 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar​

Bu ürün sanırım bahsettiğiniz. 22.500 civarında 1000 tl daha fazlasına 512 daha fazla ssd ve 16 gb ram almış oluyorum asus'da. Msi performans anlamında çok mu üstün?

Bence marka olarak değil de model olarak bir yaklaş.

Öncelikle ilginize teşekkürler.
Acer'ın 3080'li Laptop'u var sanırım bu fiyatlara ama önceden olumsuz yorumlar okuduğum için güvenemedim açıkçası.

Imda bulunun üst model cihazlar sorun çıkarmaz gibi. Bu bütçeye Monster bile önerebilirim çünkü Tulpar'lar kaliteli hem de servis avantajı var muhattabınız olmuş oluyor.

Bence marka olarak değil de model olarak bir yaklaş.

Imda bulunun üst model cihazlar sorun çıkarmaz gibi. Bu bütçeye Monster bile önerebilirim çünkü Tulpar'lar kaliteli hem de servis avantajı var muhattabınız olmuş oluyor.
Şöyle anlatayım elimde 2018 yılında aldığım dell 7700 hq ve 1060 max q 'lu bir bilgisayar var sürekli çalışıldığı için bir süredir gerekli performansı veremiyor. en azından 3 yıl malzeme ve soğutma kalitesi olarak sorun çıkarmayacak bir laptop arıyorum. İster istemez olumsuz yorum görünce çekiniyorsunuz . Monster'da benzer fiyatlarda gibi kullanan ve memnun arkadaşlarım olmasına rağmen olumsuz yorumlar gördüğüm için farklı yöne yöneldim açıkçası.

Msi 3080

Bu ürünü buldum 27.000 şimdilik fiyatı inanılmaz derecede performans artışı olacaksa ve uzun süre kullanabileceksem bütçemi zorlayıp düşünebilirim.

Bu cihaz oldukça güzel ısınma konusunda güzel performans verir bütçeniz elinizde kalır olası bir sorunda muhattabınız da olur Abra'lar biraz sıkıntılı Tulpar'lar iyidir bütçeyi 26 27 civarlarına çıkarabiliyorsanız da ben MSI yerine ASUS öneririm ROG'lar gerçekten iyidir.

Geri
Yukarı