RTX 3070 laptop önerisi

Bütçe
23500
Zaten oyun oynamak için ekstra ekranım var laptop ekranından oynayacağımı zannetmiyorum. Önemli olan render , 3d ve çizim programlarında performansı. Araştıracağım bu ürünü de söylediğiniz gibi olumlu ise fiyatı 3070'lerden daha iyi .
Hocam bence siz ge ve gp serisine bakın. Ge serisi

Şöyle anlatayım elimde 2018 yılında aldığım dell 7700 hq ve 1060 max q 'lu bir bilgisayar var sürekli çalışıldığı için bir süredir gerekli performansı veremiyor. en azından 3 yıl malzeme ve soğutma kalitesi olarak sorun çıkarmayacak bir laptop arıyorum. İster istemez olumsuz yorum görünce çekiniyorsunuz . Monster'da benzer fiyatlarda gibi kullanan ve memnun arkadaşlarım olmasına rağmen olumsuz yorumlar gördüğüm için farklı yöne yöneldim açıkçası.

Msi 3080

Bu ürünü buldum 27.000 şimdilik fiyatı inanılmaz derecede performans artışı olacaksa ve uzun süre kullanabileceksem bütçemi zorlayıp düşünebilirim.
27.000 lira 500'de indirim var 26500 oluyor. Asus 3070'e 23 vermektense buna bu parayı verin. Rahat 5-6 senesi var.

Sanırım gp serisi biraz daha performanslı. Bakacağım hocam teşekkürler. Asus'da olan 32 gb ram ve 1Tb disk kapasitesi aklımı çeliyor açıkçası çünkü zaten kuracağım programlar yaklaşık 150-200 Gb buna bir de çalışacağım dosyalar eklenince 512Gb yetmez gibi duruypr.
Bende buna bakmıştım zaten hocam bunun için 27.000 civarına çıkabilirim benim için Asus'la arasındaki fark 2000 Tl civarına geliyor o fiyata da 3080 değer sanırım.

Sanırım gp serisi biraz daha performanslı. Bakacağım hocam teşekkürler. Asus'da olan 32 gb ram ve 1Tb disk kapasitesi aklımı çeliyor açıkçası çünkü zaten kuracağım programlar yaklaşık 150-200 Gb buna bir de çalışacağım dosyalar eklenince 512Gb yetmez gibi duruypr.
Hocam ekleme yapabilirsiniz ssd ve rami yükselte bilirsiniz.

Frekans kısma problemi yaşarsınız ROG'la. Soğutması çok iyi değil. 23.000 değil de Acer gibi 17-18 olsa alınır ama fiyatına göre alınmaz.

Geri
Yukarı