RTX 3070 mi yoksa RTX 4060 almak mı daha mantıklı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öyle çok masraflı olur gibi. Sistemi satıp yeni sistem toplayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Oyun için 4060 diyen arkadaşlar ne yaşıyor anlamadım.

3070 alacaksanız ikinci el bakın.
sıfır fiyatı 11k Böyle bir fiyata bulmuşken 2. ele girmeye gerek yok bence

Hocam 3070 4060 ile karşılaştırılamaz zaten. 4060 ti dan ise yer yer daha iyi.

3070 vs 4060 arasında çok performans farkı var 4060 FSR 3 ile öne geçse bile DLSS 3 olmayan oyunlarda çok fark yiyor büyük yapımlar DLSS 3 çıkarsa bile çoğu AA veya çok fazla AAA oyun hala DLSS3 olmadan çıkıyor o yüzden 4060 almayı gereksiz görüyorum.

3070 vs 4060 arasında çok performans farkı var 4060 FSR 3 ile öne geçse bile DLSS 3 olmayan oyunlarda çok fark yiyor büyük yapımlar DLSS 3 çıkarsa bile çoğu AA veya çok fazla AAA oyun hala DLSS3 olmadan çıkıyor o yüzden 4060 almayı gereksiz görüyorum.

Zaten bazı kanalların kandırılıyoruz başlıklı videolarında sadece rtx 40 serisinde açılan fg açarak fps boost yapabiliyoruz diye

Biliyorum. Şimdi aklıma geldi

11 bin liraya sıfır 3070 almanın amacı uzun bir zaman daha 1080p'de kalmak olur sanırım. Yani amaca göre alınmaz değil. Zaten 2. el fiyatları berbat kere berbat.

Geri
Yukarı