RTX 3070 mining değerleri

Diyecek laf yok. Herkes inandığı gerçeği yaşamakla meşgul olurken biz para kazanmaya devam edeceğiz. Siz hala elektriği bile karşılamayıp kartınızı yakacağını düşünmek ile uğraşın.
1611936881893.png

Elektrik faturası da var ve eğer tek 3070 ile mining yaparsanız günlük anca 1-2 lira kar edebilirsiniz.
Dostum bende kişisel PC ile mining yapılmasını saçma buluyorum ama seninki sadece kulaktan dolma bilgiler ile söylenen şeyler gibi geldi. Bunu neye dayanarak söylüyorsun? Hesapladın mı oranları? Neye göre söylüyorsun bunu?

3070 kartım geldi bir deneyeyim diye eklemiş konuya. Konu sahibini desteklediğimden değil, kulaktan dolma bilgilerle yorum yaptığı için mesaj yazdım. Tek kartla binlerce lira kazanamayacağı aşikar zaten.

Hobi amaçlı deneyerek, karta da çok yüklenmeden işinizi görecek paralar kazanabilirsin.
Size bir tavsiye çok muhattap olmayın. Konu sahibide çok sinirlenmiş ama gereksiz bence. Rapor kısmından yanlış bilgi olarak raporlarsanız moderatörler ilgilenir.
Önyargılı değiller onlarda yapıyor tüm mevzu bu dostum.
Hocam anladığım kadarıyla oyun oynayan birisi değilsiniz. 3070'i mining için mi aldınız ?

Size bir tavsiye çok muhattap olmayın. Konu sahibide çok sinirlenmiş ama gereksiz bence. Rapor kısmından yanlış bilgi olarak raporlarsanız moderatörler ilgilenir.

Hocam anladığım kadarıyla oyun oynayan birisi değilsiniz. 3070'i mining için mi aldınız ?
Hayır oyun için aldım.

Claymore's Dual Ethereum ile ethermine poolunda kazıyorum hocam. Sadece binance kullanıyorum.

Dostum bende averaj mh 47 gözüküyor. Current ve reported 60 olmasına rağmen. Bu neden kaynaklı? Ethermine pool ve t-rex miner kullanıyorum. Pingim 90-100 arası gidip geliyor. Çözüm bulamadım...

Oyun için ise tamam. Mining için o paraya insanlar genelde 5600-5700 gibi kartları tercih ediyor. Hem daha ucuz hem de iki tane alabiliyorsun diye biliyorum.

5700 XT vardı bende, sürekli ayar yapmaktan gına geldi açıkcası. Miningcinin biri güzel para verince satıp üstüne koyup 3070 sipariş ettim. AMD ekran kartı asla almam. Kırmızıdan soğudum.

Arkadaşlar bir sorum olacak;

1617473629001.png

Detected a defect share hatası alıyorum tam olarak neyden aldığımı çözemedim bilgisi olan mevctu mu ?

Selam, ASUS Dual 3070 OC 8 GB aynı mhs değeri veriyor ama fiyatı düşük. Bunun diğer 3070'lerle TUF veya STRIX ile ne farkı var.

Merhaba arkadaşlar, bugün 3070 kartım geldi şu mining işine bakayım dedim. Çok anladığım bir şey değil.
Efficiency kısmı bana yanlış geliyor, kart 145W harcıyor ama 400W gözüküyor tüm sistem. Hatalı herhalde orası değil mi?
Power limit %55, Core clock -250, Memory clock +1100. yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim.

Eki Görüntüle 857476
hocam merhaba hala devam ediyormusunuz acaba bende gigabyte 3070 gaming oc ile nicehash üzerinden başladım ortalama 5dolarlarda seyrediyor
hem kartı yormamak hemde elektriği düşük tutmak için ayar paylaşabilirseniz sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı