RTX 3070 mining değerleri

Suvolta

Hectopat
Yer
Ankara-İstanbul-Trabzon
Daha fazla  
Merakımdan denemek için madenciliğe başladım. Ortalama 54-55 MH/s kazım yapıyor. Sizce değerler iyi mi?
Kart: Palit Gamerock 3070 OC.

Adsız.png

En aşağı 60 MH/s görebiliyor olmalısın, Memory'yi yükselt. Önceden GameRock RTX 3070'e sahip olan arkadaşım 65 MH/s'e kadar çıkıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Ayrıca Core Clock'u -500 yapmana gerek yok. Ben -350 ve -450 arasında yaptığımda kazım hızı bile artıyordu :D.

Bir de PL'i o kadar düşürmüşsün de invalid alabilirsin. Eğer alırsan 130-135 Watt olacak şekilde birazcık yükeltebilirsin.

Happy mining.

Kartı yormayı düşünmüyorum deneme amaçlı başladım. 1 2 ay bir şeyler denemek istiyorum oyun oynamaktan sıkıldım artık. PL'i %49a çektim ve dediğiniz gibi Core Lock'u - 350 de bıraktım Memory'e biraz daha OC yapıp 700'e kadar çıkarttım. Isı değerleri aynı sayılır. 57-58 mh/s değer alıyorum.

Kartı yormayı düşünmüyorum deneme amaçlı başladım. 1 2 ay bir şeyler denemek istiyorum oyun oynamaktan sıkıldım artık. PL'i %49a çektim ve dediğiniz gibi Core Lock'u - 350 de bıraktım Memory'e biraz daha OC yapıp 700'e kadar çıkarttım. Isı değerleri aynı sayılır. 57-58 mh/s değer alıyorum.
Bilgi işlem modu açık mi? BIOS üzerinden açılıyordu galiba.

Geri
Yukarı