RTX 3070 önerisi

Ancak INNO3D'nin görüntüsü daha şık geldi onun için beklenir mi? Ve ikisi arasında 3080 modellerinin incelemesine baktığımda;
FurMark testi Max: 70 derece INNO3D ichill X3 modeli.
Max: 69 derece Palit gamingpro modeli.
Bahsettiğim çıkıntı (basamak burada)
Genişlik bakımından sığmama yapması sorun olur.

Benim için "markanın" ekstrem bir değeri yok. OEM olsun, taştan olsun. Ancak sizin için görüntü ve marka önemi varsa bekleyebilirsiniz tabi. He Palit bu fiyatta iken dövizin artışını da hesaba katarsak Inno3D hangi fiyattan gelir? O riski de göze alacaksınız. Bu süre zarfında Palit'in de stoğu biterse benzer durum yaşanabilir.

Basamak hususunda da yeni gördüm: Üretici, "bu kısım sizin için sorundur" deseydi sanırım satıcılarda da bu bilgiye yer verilirdi.

Dün 3700X ve Palit Gamingpro OC ile ilk kez sistem kurdum. ETS 2 en yüksek ayarlarda 250 FPS alıyorum, ekran kartı sıcaklığı ortalama 65 derecede oluyor.
3070 gibi bir kartı alıp ETS2 mi oynuyorsunuz cidden? Porsche'niz var ama gaza basmıyorsunuz :).

Benim için "markanın" ekstrem bir değeri yok. OEM olsun, taştan olsun. Ancak sizin için görüntü ve marka önemi varsa bekleyebilirsiniz tabii. He Palit bu fiyatta iken dövizin artışını da hesaba katarsak INNO3D hangi fiyattan gelir? O riski de göze alacaksınız. Bu süre zarfında Palit'in de stoğu biterse benzer durum yaşanabilir.

Basamak hususunda da yeni gördüm: Üretici, "bu kısım sizin için sorundur" deseydi sanırım satıcılarda da bu bilgiye yer verilirdi.

Önde bir adet Arctic Liquid Freezer II 280mm modeli olduğundan düşündürüyor. Ama uzunluk konusunun sorun olmadığını biliyorum tek sorunum genişlik.

Yeni kurdum sistemi 25mbps'yle en hızlı indirebileceklerimi indirdim maalesef. Kingdom Come Deliverance iniyor şu an. Ondan sonra da FPS, sıcaklık değerlerini yazarım.
O da maalesef 3070'i tam doyuracak cinsten oyun değil. Bize SOTTR, Metro Exodus, Doom Eternal, RDR2, The Witcher 3, Borderlands 3, Resident Evil 2, Battlefield 5, COD MW 2019 gibi oyunlardaki değerlerini gösterin, 3070 alasımız gelsin :). Şaka bir yana, 1080'im ile mutluyum ben, işimi görüyor :).

Önde bir adet Arctic Liquid Freezer II 280mm modeli olduğundan düşündürüyor. Ama uzunluk konusunun sorun olmadığını biliyorum tek sorunum genişlik.
He mesela bundan şimdi bahsediyorsunuz. Ben doğal olarak ön tarafı standart fanlarla örülü sanıyordum. İyice ölçerek bir tahmini durum oluşturun. Veyahut 2 fanlı modeller gelirse diye bekleyebilirsiniz ama olur mu? Bilemiyorum. Dövizde artıyor. En kötü senaryoda baktınız olmadı, iade edersiniz.

5750 bilemedin 6K' dan fazla verilmez şuan bu karta.
499 dolar satış fiyatı var %20 vergisiyle 5K etmeyen ürüne 7K vermek enayilik olur.
Param çok var diyen zaten sormaz 3090 alır.

5750 bilemedin 6K'dan fazla verilmez şu an bu karta.
499 dolar satış fiyatı var %20 vergisiyle 5K etmeyen ürüne 7K vermek enayilik olur.
Param çok var diyen zaten sormaz 3090 alır.

Enayilik olur demişsiniz de. Ne yapalım dua mı edelim dolar düşsün diye? Veya başka öneriniz mi var?
Ben 3070 almak istiyorum ve en düşük F-p kartı 7.000 TL ise veririm.
He mesela bundan şimdi bahsediyorsunuz. Ben doğal olarak ön tarafı standart fanlarla örülü sanıyordum. İyice ölçerek bir tahmini durum oluşturun. Veyahut 2 fanlı modeller gelirse diye bekleyebilirsiniz ama olur mu? Bilemiyorum. Dövizde artıyor. En kötü senaryoda baktınız olmadı, iade edersiniz.

Doğru diyorsunuz denerim, olmazsa iade ederim.

Enayilik olur demişsiniz de. Ne yapalım dua mı edelim dolar düşsün diye? Veya başka öneriniz mi var?
Ben 3070 almak istiyorum ve en düşük F-p kartı 7.000 TL ise veririm.

Doğru diyorsunuz denerim, olmazsa iade ederim.

İlk çıktığında 8000-8500 olan RTX 3080 şu an 9500 civarı oldu. Bende dün aldım perşembe günü aldım 7000TL'ye daha fazla bekleseydim 8000-8500'e doğru çıkardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı