RTX 3070: Palit GamingPro OC vs Inno3d iChill 4x

Fiyatları şu anda eşit hatta bazı sitelerde INNO3D 100 200 lira daha ucuz olabiliyor bu durumda hangisi tercih edilmeli?
Palit aldım, kullanıyorum, soğutması çok çok yeterli. Bana kalırsa ikisi de kaliteli markalar. Inno'nun ekstradan küçük bir fanı daha var, ayrıca Palit'in RGB'si fanların iç kısmında ve aşağıya baktıkları için de ışıklandırma pek kullanışlı değil gibi, Inno'nun ise RGB üst kısmında olduğu için ışıklandırma daha görünür halde. Fiyatı da daha uygunsa tabii ki Inno3D derim. Bana kalırsa ikisinden birini tercih etme konusundaki en önemli şey fiyat, ucuz olan tercih sebebi olmalı.

Palit aldım, kullanıyorum, soğutması çok çok yeterli. Bana kalırsa ikisi de kaliteli markalar. INNO'nun ekstradan küçük bir fanı daha var, ayrıca Palit'in RGB'si fanların iç kısmında ve aşağıya baktıkları için de ışıklandırma pek kullanışlı değil gibi, INNO'nun ise RGB üst kısmında olduğu için ışıklandırma daha görünür halde. Fiyatı da daha uygunsa tabii ki INNO3D derim. Bana kalırsa ikisinden birini tercih etme konusundaki en önemli şey fiyat, ucuz olan tercih sebebi olmalı.

Bende INNO3D X4 aldım dehşet güzel ısınma problemi yok diyebilirim 2K Ultra'da 68 dereceyi geçmiyor.

Geri
Yukarı