RTX 3070 Suprim X vs RX 6800 XT

Saçmalamayın 6800XT dağlar kadar önde 3070'ten oyun performansı konusunda. Üstelik aynı fiyata.

Dağlar kadar değil. Her oyunda da önde değil. Yazılım sorunları, abuk subuk hatalar ve sinir krizlerine razı olan alabilir. Ayrıca RTX ve DLSS özellikleriyle 3070 hele ki Suprim X, Sapphire 6800XT'den her türlü öndedir.

Stokta olsaydı 6800 XT tercih ederdim. Kendisi bariz daha güçlü ve DLSS ile RTX özellikleri oynadığımız çoğu oyunda destekli değil.

Öte yandan suprim x çok güzel bir seri. Ayrıca 6800 XT stoğu gelirse daha yüksek gözükür fiyatı.

Tercih meselesi. Güncel teknolojileri deneyimlemek her zaman daha çekici olmuştur benim için. O bakımdan kıyaslarsak şu an için Nvidia biraz daha ağır basıyor. İkisi de gayet hakkını verecek güçte. Sadece sizin tercihiniz burada temel etken.

Son düzenleme:
Oynadığın oyunlar DLSS RTX desteklemiyorsa RX 6800XT almak daha mantıklı. Yazılım tercih meselesi, ben AMD'nin yazılımını tercih ederdim. Nvidia yazılımı AMD yazılımı karşısında çok geride.

Son düzenleme:
Dağlar kadar değil. Her oyunda da önde değil. Yazılım sorunları, abuk subuk hatalar ve sinir krizlerine razı olan alabilir. Ayrıca RTX ve DLSS özellikleriyle 3070 hele ki Suprim X, Sapphire 6800XT'den her türlü öndedir.
RTX ve DLSS destekleyen oyunlar denizde kum tanesi, her şeyi geçtim FFX var artık. Ayrıca aralarında gayet de dağlar kadar fark var, 2K çözünürlükte ve en yüksek ayarlarda 70-80 FPS fark ne demek sizin aklınız alıyor mu?

- BF 1: 2K, Ultra, 65 FPS Fark
- RDR2: 2K, Ultra, 20 FPS Fark
- FC New Dawn: 2K, Ultra, 20 FPS Fark

Bunlar azımsancak farklar değil bu ayarlarda, üstelik fiyatları aynıyken.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı