RTX 3070 Ti için 1080p vs 2K monitör

Stok fan 2-3 ay kadar kullandım. Yük binerse işlemciye zarar vermedi. 82 dereceyi gördüm. Sıvı soğutucu aldım. Bir tane 120 ML. İşlemciye zarar bugünkü oyunlar değil. UE5 motoruyla gelecek oyunlar belki bir zarar ihtimal olabilir. Monitör alırken bir tane soğutucu al. Ben yakışmıyor bu soğutucu demiştim o yüzden aldım. İyi i de almışız. 50 derecelerde geziyoruz. 2K monitörde 1080p çekince bulanıklaşıyor mu bunu bilemem çünkü hiç 2K monitörüm olmadı.:D

Anladım hocam teşekkür ederim.

Fiyatlar çok pahalı. Bir tane aslında 4K almak lazım. 4K fiyat bandı yükseklerde geziyor. Benim şu an aklımda hafta sonu vatana gideceğim şu monitörü bir de orada göreyim. Eğer bütçe sorun değil diyorsan daha iyi 4K 240 Hz G8 monitör var. 26-28 bandında bir fiyat var.

Ne 4k'sı VRAM yok kartda.

8 GB VRAM ile ne 4K'sı? 2K da bile zorlanmaya başladı şu an 1-2 yıla high-medium ayarlara düşürürsünüz. 1080p en mantıklısı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bak bakalım zorlanmışmı.

Samsung G5 Odyseys 27in. var bende. 2k 165Hz HDR10 destekli, curverd 1ms, Freesync premium destekli g-sync uyumlu. 3060ti ile çok güzel çok memnunum
Özellikle birazcık sinematik deneyim seviyorsanız kesinlikle öneririm.
ilerde grafikleri düşürürsün vsci düşünceler için de şunu söyleyebilirim. Dlss vs. tarzı desteklemeyen güncel oyun kalmadı bir şekilde götürür hiç merak etmeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bak bakalım zorlanmışmı.
60 FPS bile alamıyor hocam kart 8 GB.RTX 3070 ti 2K için çıkarıldı 4K kartı değil.

Bak bakalım zorlanmışmı.

Yalnız dikkat ettiyseniz bütün oyunlarda veam kullanımı sınırda.

Geri
Yukarı