RTX 3070 Ti için 1080p vs 2K monitör

Evet birkaç seneye kadar iyi oyunlar gelecek. 1080p konusunda haklısın. Burada iyi bir monitör alacağız belki de 10 sene kullanacağız. 3070 Ti de gitti kadar gider felsefesiyle yeni bir ekran kartı bakılabilir. Aceleye gelen bir 3070 Ti alı mıydı? Temmuz'da 2 sene olacak. 1 sene daha idare etse değiştirebiliriz belki.

Adam gebertti bizi.:D
Bunu kullanıcıya sormak lazım kafasına hangisi yatarsa onu alsın :D

Evet birkaç seneye kadar iyi oyunlar gelecek. 1080p konusunda haklısın. Burada iyi bir monitör alacağız belki de 10 sene kullanacağız. 3070 Ti de gitti kadar gider felsefesiyle yeni bir ekran kartı bakılabilir. Aceleye gelen bir 3070 Ti alı mıydı? Temmuz'da 2 sene olacak. 1 sene daha idare etse değiştirebiliriz belki.

Adam gebertti bizi.:D

Hocam bütçeniz varsa düşünmeyin 2K alın, zorlayabiliyorsanız 4K alın. 4K monitördede 1080P'ye çekip oyun oynayabilirsiniz hocam.

Ben 4K alırım aga. Fiyatlar yüksek o yüzden almadım. Attığım linkteki 2K monitör işimi görür. Sizin dedikleriniz perfornmans olarak doğru bile olsa bu ekran kartı benimle yaşamayacak. Eninde sonunda bu ekran kartı da değişecek.2.el 3090 uçurur bizi.

Yanlış bir şey mi dedim hocam. 4K monitördede 1080P'ye çekip oynayabilirsiniz.

Çekemesekte ekran kartı değşir.:)

Geri
Yukarı