RTX 3070 Ti sistem yükseltmek vs PS5

DarkLegacy

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta dediğim gibi PS5 almayı düşünüyorum ama elimdeki sistem de iş yapıyor. Sadece FIFA için düşünüyorum. Bilen bilir kol için değil FIFA marketi farklı oluyor konsollarda. Bir de EA FC24'te market tamamen kalkma ihtimali var. Böyle olursa konsol almam boşa olmuş olacak. Bir de 13 civarına distribitör garantili var alınır mı?

Hocam exc oyunları oynamayacaksanız konsolun çok bir olayı kalmıyor ben olsam 3070 Ti'lı sistemi seçerdim.

Hocam 3070 Ti sistem var zaten elimde. Güzel de bir kasam var. Upgrade etmeye değer mi? Aslında sorum şuydu 3070 Ti sistemi 4080'e çekmeye değer mi ya da PS5 mi alınır ya da bekletilir mi?

Başlıkta dediğim gibi PS5 almayı düşünüyorum ama elimdeki sistem de iş yapıyor. Sadece FIFA için düşünüyorum. Bilen bilir kol için değil FIFA marketi farklı oluyor konsollarda. Bir de EA FC24'te market tamamen kalkma ihtimali var. Böyle olursa konsol almam boşa olmuş olacak. Bir de 13 civarına distribitör garantili var alınır mı?
Hocam marketin kalkma ihtimali de var ama marketin birleşme ihtimali de konuşuluyor. Acele etmemenizi öneririm.

Geri
Yukarı