RTX 3070 Ti Suprim X, R9 5900X sistem PUBG Mobile donma sorunu

İsa_00

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, hafta sonları arkadaşlarla kafa dağıtmak için Pubg Mobile giriyoruz. Benim sistemim arkadaşlarımınkinden çok iyi olmasına rağmen en çok benimki donuyor ve kasıyor. Sistem özelliklerini aşağıda belirteceğim, yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor 3.70 GHz.
3070 Ti Suprim X
Corsair RAM 4*8: 32 GB RAM
1000W Power
M.2 SSD 1 TB

İşlemci sıvı soğutma da var NZXT çift fanlı
Anakart Gigabyte B550 Gaming X kullanıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam fiyat konusunda sorunum yok. Ama Wi-Fi seçeneği olan işlemci ve ekran kartımı destekleyebilecek daha iyi bir öneriniz var mı?

GameLoop 32 Bit

Hocam bende yıllardır GameLoop kullanıyorum, codmobil oynuyorum, 120 FPS yağ gibi benim oyun, islemcim senin işlemciden çok düşük, Ayarlara gelince 10 larca ayar var, emülatör ayarlarini paylaşma sansiniz var mı, bir de emülatör iç ayarlarindan pil bölümünden bütün uygulamalarin optimizasyonunu iptal etmenizi öneririm, Sanallaştırma açık mi bu arada?

Son düzenleme:
Hocam bende yıllardır GameLoop kullanıyorum, codmobil oynuyorum, 120 FPS yağ gibi benim oyun, islemcim senin işlemciden çok düşük, Ayarlara gelince 10 larca ayar var, emülatör ayarlarini paylaşma sansiniz var mı, bir de emülatör iç ayarlarindan pil bölümünden bütün uygulamalarin optimizasyonunu iptal etmenizi öneririm, Sanallaştırma açık mi bu arada?
sanallaştırma açık ama hocam bi yerden resim atma şansım varmı insta veya herhangi bir yer

Hocam , söylediğim Pil ayarini yaptinmi? Emilator ayarlarini nasil yapiyorsun,Senin sistem düşük ayarda drop yer bana göre ayarları yükseğe çek,Birde oyun aninda görev yoneticisinden İşlemci ve Ram kullanimi ne durumda ,paylasirmisin, Bende PC ye yapilan bir yığın ayar var fakat, benim işlemci düşük yetersiz diye iyilestirme yaptim,Sendeki işlemci de sorun olmamali, Birde Biosun güncelliği çok onemli ,onuda kontrol et,akilli depolama açık olsun oda onemli .

Geri
Yukarı