RTX 3070 ve 144 Hz vs RX 6700 XT 240Hz

Hocam 32k TL yapıyor klavye mouse falan da var 144hz ile 30k yapıyor.
Kalan bütçe ile istediğini al.

Kalan bütçe ile istediğini al.
Hocam 26.5 k yapıyor b550 1 TB SSD ile aşar bu.

Eğer render modelleme gibi şeyler yapmayacaksanız RX kartlar her zaman daha uyguna geliyor.
Hocam öyle işlerle çok alakam yok ama driverlar konusunda gerçekten çok büyük artısı var.

Hocam 26.5 k yapıyor B550 1 TB SSD ile aşar bu.

Hocam öyle işlerle çok alakam yok ama driverlar konusunda gerçekten çok büyük artısı var.

RTX kartların RX'lerden tek farkı CUDA, onun dışında belli başlı farkları olsa da oyun için fiyat performans olarak RX tavsiye ederim. Driver sorunları da eskiye göre daha az.

RTX kartların RX'lerden tek farkı CUDA, onun dışında belli başlı farkları olsa da oyun için fiyat performans olarak RX tavsiye ederim. Driver sorunları da eskiye göre daha az.
Hocam herhangi bir yama kurduğumuzda çökme problemleri ile karşılaşıyormuşuz bu doğru mu bu beni şüphelendirdi.

Hocam herhangi bir yama kurduğumuzda çökme problemleri ile karşılaşıyormuşuz bu doğru mu bu beni şüphelendirdi.

İlk defa duyuyorum bu sorunu. Ben yaşamadım çünkü bende RX yok ama forumdaki çoğu kişininde yaşadığını görmedim. Forumda bir konudan gördüyseniz konuyu atabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı