RTX 3070 ve 3700X 1080P uyumluluğu

Yurt dışında çalıştığım şirkette yeterince sosyalleşiyorum teşekkür ederim bu öneriniz için, 1080P'de kullanacaksan 3XXX serisi almana gerek yok o kartlar 1080P için değil 2K üstü, 2XXX serisi yeterli, ayırca o işlemci de güçlü bir işlemci korkma.

Yurt dışında çalıştığım şirkette yeterince sosyalleşiyorum teşekkür ederim bu öneriniz için, 1080P'de kullanacaksan 3XXX serisi almana gerek yok o kartlar 1080P için değil 2K üstü, 2XXX serisi yeterli, ayırca o işlemci de güçlü bir işlemci korkma.
Benim derdim ileride de başımı ağrıtmadan oynamam yoksa ben de biliyorum 1080p için fazla olduğunu :D

1080P'de 2080 Ti'dan güçlü kartta 3700X gibi bir işlemcinin GPU'yu ekran kartı odaklı RTX açık RDR 2 gibi bir oyunda ya da Metro Exodus gibi bir oyunda RTX Ultra açık olması harici +%90-95 kullanabileceğini düşüneneler var mı cidden? ( 1080P çözünürlükte bir nevi 720P'de 3700X ile 2060S kullanmak gibi bir şey.)

Eğer çıktığı zaman kur ve vergiler dahil çok fahiş olmazsa o zaman konuşabiliriz, şu an bu şeyleri konuşmak için erken, arkadaşlar gibi "Bilgisi olmayan yazmasın al al" diyenlere pek bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı