RTX 3070 ve 3700X 1080P uyumluluğu

AMD'nin 5700XT ve diğer ekran kartlarındaki yazılımsal sorunları görünce umudum kesildi şahsen.

Doğrudur, fakat navi yeni bir mimari. GCN gibi daha önceki serinin optimize edilmiş hali değil. Bu nedenle RDNA 2'de bu acemiliklerini gidereceklerini umuyorum.

Yurt dışında çalıştığım şirkette yeterince sosyalleşiyorum teşekkür ederim bu öneriniz için, 1080P'de kullanacaksan 3XXX serisi almana gerek yok o kartlar 1080P için değil 2K üstü, 2XXX serisi yeterli, ayırca o işlemci de güçlü bir işlemci korkma.

Benim derdim ileride de başımı ağrıtmadan oynamam yoksa ben de biliyorum 1080p için fazla olduğunu

1080P'de 2080 Ti'dan güçlü kartta 3700X gibi bir işlemcinin GPU'yu ekran kartı odaklı RTX açık RDR 2 gibi bir oyunda ya da Metro Exodus gibi bir oyunda RTX Ultra açık olması harici +%90-95 kullanabileceğini düşüneneler var mı cidden? ( 1080P çözünürlükte bir nevi 720P'de 3700X ile 2060S kullanmak gibi bir şey.)

Benim derdim ileride de başımı ağrıtmadan oynamam yoksa ben de biliyorum 1080P için fazla olduğunu .
2XXX serisi de başınızı ağrıtmaz uzunca bir süre, fahiş fiyatlara almaya gerek yok 1080P oyunculuk için 3XXX serisini.

2XXX serisi de başınızı ağrıtmaz uzunca bir süre, fahiş fiyatlara almaya gerek yok 1080P oyunculuk için 3XXX serisini.
Tam 2070 Super alıcakken 3070'in aynı fiyat bandında çıkması sonucu bu karara vardım.

İşin içine kur ve vergileri kattınız mı? Eğer bunlar dahil aynı fiyat olacaksa alabilirsiniz.

Eğer çıktığı zaman kur ve vergiler dahil çok fahiş olmazsa o zaman konuşabiliriz, şu an bu şeyleri konuşmak için erken, arkadaşlar gibi "Bilgisi olmayan yazmasın al al" diyenlere pek bakmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…