RTX 3070 ve 3700X için kasa tavsiyesi

Bütçe
1200₺
Hepinize zaman ayırıp cevap yazdığınız için teşekkür ediyorum. Ana 2 seçeneğim TD500 ile MB511 idi. Yardımlarınız ile bu 2 model arasında bir seçim yapacak gibi duruyorum. Biraz daha düşündükten sonra alacağım inşaallah. PSU konusunda bir sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum. Forum üzerinde de pek çok arkadaş önermiş zaten.

Phanteks P500A bakabilirsin. Ya da TD500, TD500 eski kasamdı fanların dibine girersen bi cızırtı gibi ses geliyordu aynı kasayı alan 3 arkadaşımda da aynı sorun mevcuttu ancak sadece dibine girersen geliyor bu ses.

AirHawk DUO bunların yanında çocuk :D.
Hocam bu sorunu aşmak için herhangi bir şey yaptınız mı? Fanları değişmek, vida sıkmak gibi şeyler. TD500 daha ağır basıyor gibi çünkü.

Technopat Sosyal üzerinden MB511 için yorumlara baktım. Hava akışı iyi yeterli ancak ön fanlarında ses problemi yaşadıklarını söylüyor bazı arkadaşlar. Fan rpm ayarı ile bu problemi halledebilen arkadaşlar olmuş. Sizin TD500’de yaşadığınız problem böyle bir şey miydi? Hala hangisini seçmeliyim kararsız kaldım.

Technopat Sosyal üzerinden MB511 için yorumlara baktım. Hava akışı iyi yeterli ancak ön fanlarında ses problemi yaşadıklarını söylüyor bazı arkadaşlar. Fan rpm ayarı ile bu problemi halledebilen arkadaşlar olmuş. Sizin TD500’de yaşadığınız problem böyle bir şey miydi? Hala hangisini seçmeliyim kararsız kaldım.
Evet böyle bir şeydi. TD500 alın geçin.

Geri
Yukarı