RTX 3070 ve 5600X sisteme PSU tavsiye

Bütçe
600
Güzel bir seçim. Fakat ben yakın fiyatta Core Reactor varken bence alınmaz. Stok bekleme gibi bir durumunuz yoksa veya kafanıza yattıysa alabilirsiniz.

Hocam ilginiz için kısa sürede cevabınız için çok teşekkür ederim. İki ürünü kıyasladığımda 750W olarak ve Türkiye'de bilinen firma olarak XPG önde ancak özellikler bakımından fractal design daha ağır basıyor gibi haksız mıyım? Siz XPG Core Reactor, bu ürün ve Corsair arasında kalsanız reactor u mu alırdınız?
Şuan bunlar elinde mi ? Bende de aynı sistem var. B450 tomahaw MAX'ın CPU LED ışığı kırmızı yanıyor sürekli. Sistemde bir sıkıntı yok ama o ışık sürekli kırmızı yanıyor. Sende de olabilir bunun için bilgi verir misin bana montajını yapınca ?
Hocam inşallah unutmazsam bilgi veririm. Burdan seni bulamam mail at mailden dönüş yaparım montaj yapınca.

[email protected]

Core Reactor zaten üst bir ürün. Fractal Design de gayet iyi bir PSU fakat gereğinden pahalıya satıldığını düşünüyorum. Core Reactor alıp geçin bence.

Hocam şimdi böyle bi ürün denk geldi sizce o konuştuğumuz rakamlar yerine mis gibi ucuza bunu almak mantıklı mı?

Teknopat incelemesi de mevcut

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O bütçede Zalman Gigamax varken alınmaz. Birkaç koruması eksik. Bütçeyi aşmak istemiyorsanız XPG Pylon alıp geçin. 8 adet koruması var, DC-DC kullanıyor, ana kapasitörleri 105C japon kapasitörler ve 12V kanalından 648W verebiliyor. CM MWE ve Zalman Gigamax'tan daha iyi.

O bütçede Zalman gigamax varken alınmaz. Birkaç koruması eksik. Bütçeyi aşmak istemiyorsanız XPG pylon alıp geçin. 8 adet koruması var, DC-DC kullanıyor, ana kapasitörleri 105C japon kapasitörler ve 12v kanalından 648W verebiliyor. CM MWE ve Zalman Gigamax'tan daha iyi.

Dediğiniz gibi kesin XPG alacağım Allah'in izniyle ama 650 veya 750. biri 3 yil biri 10 yil garantili bakalım yarın sakin kafayla değerlendireceğim.
Sorunum çözüldü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı