RTX 3070 ve Zen 3 işlemci bekleyenler pişman mı?

Flagellumdei07

Hectopat
RTX 3070'in çıkmasına çok az kaldı peki benim gibi bu kartı bekleyenler pişman mı?
Doların 8 TL olmasıyla birlikte fiyatı neredeyse 7000₺ olacak
1000-1500 TL fazla verip 3080 almadığıma pişman olmaya başladım siz ne düşünüyorsunuz?
Aynı durum yeni nesil işlemciler içinde geçerli siz ne düşünüyorsunuz?

Gaming gecesinden alın geçin bir şeyler. Hatta dolar yükseldiğinden gaming gecesini bile beklemeyebilirsiniz. Direkt Epey, Akakçe, Cimri gibi bir yerden en ucuzunu alın geçin. Zen 3 işlemci zaten beklenmez. :D

RTX 3070'in çıkmasına çok az kaldı peki benim gibi bu kartı bekleyenler pişman mı?
Doların 8 TL olmasıyla birlikte fiyatı neredeyse 7000₺ olacak
1000-1500 TL fazla verip 3080 almadığıma pişman olmaya başladım siz ne düşünüyorsunuz?
Paralarını dolar veya euro yapmayıp bekleyenler pişman büyük ihtimal.

Beklemek değil yeni sistem alma fikri pişmanlık sebebi. Dolar 7 olmuş 8 olmuş önemi yok sistem yenileme devri Türkiye'de bitti.
Alacaksanız şimdi alın. Doları bu hali ile kabullenin ve yeni sistem toplayın. Bir sonraki sene tekrar vergiler yükselecek, fiyatlara zam gelecek. Türkiye'de hiçbir zaman vergi düşmez.
Kendi maaşlarına da zam yapmışlar imkanı yok daha fiyatlar düşmez.

Beklemek değil yeni sistem alma fikri pişmanlık sebebi. Dolar 7 olmuş 8 olmuş önemi yok sistem yenileme devri Türkiye'de bitti.
Alacaksanız şimdi alın. Doları bu hali ile kabullenin ve yeni sistem toplayın. Bir sonraki sene tekrar vergiler yükselecek, fiyatlara zam gelecek. Türkiye'de hiçbir zaman vergi düşmez.
Kendi maaşlarına da zam yapmışlar imkanı yok daha fiyatlar düşmez.

Kesinlikle haklısını bazen satın aldıktan sonra düşünmek daha iyi oluyor bakalım 3070I alabilecek miyiz.

Doların 8 TL olmasıyla birlikte fiyatı neredeyse 7000₺ olacak.

3070 ile 3080 arasında uçurum yok mu dolar bazında.

Geri
Yukarı