RTX 3070'li sistemde oyunlarda takılmalar oluyor

İşletim sistemi
Windows 11

lvnttt

Kilopat
Daha fazla  
RAM
G.Skill 16x16 GB 6000 MHz
Ekran kartı
Msi 3070 Suprim
Anakart
ASUS B760 A WIFI
İşlemci
i7 14700KF
Merhaba, DDR5'e geçtim. Anakart, RAM, sıvı soğutma ve işlemci değişti. CS2'de FPS düşmüyor ama takılmalar var ortalama 10 15 saniyede bir drop giriyor. Her şey güncel sıcaklık değerleri normal. Ne yapmam gerekiyor?

Kesin Intel'in şu yeni çekirdek yapısından kaynaklanıyordur. Intel'in bir yazılımı vardı, oyunun sadece belirli çekirdekleri kullanmasını sağlıyor. O konuya bir göz at.

Alakasız bir yorum olabilir fakat Windows 11 kaynaklı olabilir mi? Bir arkadaşım Windows 11 geçince droplar yemeye başlamıştı sık sık geri döndü Windows 10 Pro'ya. Yanlış bilgi vermiş olmayayım. Benim düşüncem o yönde.

4060 sistem aldık abim icin ve CS2 de onunda şu an ölüm macı ve rekabetcide 10-15 saniyede bir lag giriyormuş gibi takılamalar yiyor CS2 kaynaklı olma ihtimali yüksek.

4060 sistem aldık abim icin ve CS2 de onunda şu an ölüm Mac'ı ve rekada 10-15 saniyede bir lag giriyormuş gibi takılamalar yiyor CS2 kaynaklı olma ihtimali yüksek.

CS 2 kaynaklıda olabilir evet tam yazıyordum siz yazdınız. Windows 11 optimize edilmiş çünkü iyicene bir sorunu kalmamış şimdi ona bakıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı