RTX 3080 fiyatları

Hangottom

Hectopat
Makaleler
4
Aramızda RTX 3080 fiyatlarını ilk başta gören arkadaşlar (Vatan Bilgisayar kesin üstüne 1000 TL koymuştur) diyordu. Şimdi size link atacağım Gigabyte RTX 3080 Gaming OC ekran kartı 9300 TL Vatan Bilgisayar fiyatları da böyleydi hatta TUF Gaming daha ucuzdu? Noldu Vatan'a 1000TL koymuş diyenler?
Gigabyte modeli bu fiyattaysa Aorus modeli nasıl bir fiyatta olacaktır?

Aramızda RTX 3080 fiyatlarını ilk başta gören arkadaşlar (Vatan Bilgisayar kesin üstüne 1000 TL koymuştur) diyordu. Şimdi size link atacağım Gigabyte RTX 3080 Gaming OC ekran kartı 9300 TL Vatan Bilgisayar fiyatları da böyleydi hatta TUF Gaming daha ucuzdu? Noldu Vatan'a 1000TL koymuş diyenler?
Gigabyte modeli bu fiyattaysa Aorus modeli nasıl bir fiyatta olacaktır?

Yandık yandık Allah çarpsın yandık ya.

Ciddi anlamda fiyasko oldu 3080 ler. Stok problemi olsun fiyat politikası olsun. Ben RTX 2080 modelimi fiyatları çok düşmeden 4700 liraya sattım. Şimdi 3080 almayı planlıyorum. Bu fiyatlara çok zor. Amazon.de den Gaming x trio modeli 7500 gibi fiyata gelirken burda 9bin küsür olacağını düşünüyourm.

Benim tek laf attığım şey arkadaşlar 3080 fiyatları hakkında konu açıldığı zaman bazıları Vatan 1000TL eklemiştir falan diyordu.

Vatan bir, İtopya iki zaten.

Normal fiyatlar bu civarlarda olur:

Haklısınız hocam Palit INNO3D Galax gibi markalar bu fiyatlarda olur en az.

Benim tek laf attığım şey arkadaşlar 3080 fiyatları hakkında konu açıldığı zaman bazıları Vatan 1000TL eklemiştir falan diyordu.

Haklısınız hocam Palit INNO3D Galax gibi markalar bu fiyatlarda olur en az.

Aslında Palit ile Asus Tuf OCsiz modeli bildiğim kadarıyla 700 dolar. TUF vatanda 8300 küsürlerde iken PALİT diğer sitede 7600

Yeni konular

Geri
Yukarı