RTX 3080 ısınıyor mu?

Tolgahan1997

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar Türkiye'de neredeyse tüm platformlara baktım fakat bu problemden bahseden kimse göremedim ve ciddi bir problem gibi Reddit vs. inceledeğimde RTX 3080 almak için beklemek daha mantıklı geldi fakat doların ne olacağı belli değil daha kartlar gelmeden çıkan problem ayrı dert. Konuya daha hakim arkadaş bana bu konuyu daha ayrıntılı anlatabilirse sevinirim.
The possible reason for crashes and instabilities of the NVIDIA GeForce RTX 3080 and RTX 3090 | Investigative | igor´sLAB kaynak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanıyorum şu an referans tasarım kartlar firmaların modelleri ile ısınma sorununu çözeceklerini tahmin ediyorum.
Galiba Zotac ve 6 firma sıkıntı var kalitesiz ürün kullanımından. TUF için en iyisi diyor problemi görmüş ve ona göre önlem almış gibi anlam çıkardım.
Biraz inceledim de bu tür şeyler bana yeni çıkan ürünler için normal geliyor. En iyisi bir kaç ay beklemek.
Galiba hem Rx6000 serisini bekleyeceğim hem sorunun ne kadar sıkıntı çıkartacağı belli olur gibi.

İnceleme videolarında ısınma söz konusu değildi.

2 GHz üzerinde oluyor ama abimiz bazı markaları önermiyor burada, ama ileride yapılacak o.c. İşleminde bu problemi yaşamanız muhtemel ki ASUS TUF modelinin bu probleme önlem alması gerçekten beni de hayran bıraktı. Önceki hataları göz önünde bulundurursak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar Türkiye'de neredeyse tüm platformlara baktım fakat bu problemden bahseden kimse göremedim ve ciddi bir problem gibi Reddit vs. inceledeğimde RTX 3080 almak için beklemek daha mantıklı geldi fakat doların ne olacağı belli değil daha kartlar gelmeden çıkan problem ayrı dert. Konuya daha hakim arkadaş bana bu konuyu daha ayrıntılı anlatabilirse sevinirim.
The possible reason for crashes and instabilities of the NVIDIA GeForce RTX 3080 and RTX 3090 | Investigative | igor´sLAB kaynak.

Konu eski ama ben 3080 TUF kullanıyorum 71 dereceyi gördü her oyunda ve FurMark testelrinde en fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı