RTX 3080 sistemde CoD Warzone 2.0'da FPS düşüyor ve uçak sahnesi kasıyor

Bu sorunu ben de yaşıyorum. Muhtemelen bug gibi bir şey diye düşünüyorum. Özellikle uçaktan atladıktan sonra paraşüt açarken oluyor.

Uçak sahnesi çıkar çıkmaz da donma yapıyor. Blur özelliğini açınca uçak sahnesi donma yapmıyor ama arada yine FPS düşmesi yaşatıyor çok enteresan.

Anakartınızın son sürüm BIOS'u kurdunuz mu?

Kurmuş olmam gerekiyor nereden kontrol sağlayabilirim acaba. Ayfıca Steam'den dosya bütünlüğü doğrula dediğim zaman 13 eksik dosya görünüyor ve indirilecek dediği halde indirmiyor dosyaları o konuda ne yapmam gerekiyor acaba bilginiz var mı?

Uçak sahnesi çıkar çıkmaz da donma yapıyor. Blur özelliğini açınca uçak sahnesi donma yapmıyor ama arada yine FPS düşmesi yaşatıyor çok enteresan.

Kurmuş olmam gerekiyor nereden kontrol sağlayabilirim acaba. Ayfıca Steam'den dosya bütünlüğü doğrula dediğim zaman 13 eksik dosya görünüyor ve indirilecek dediği halde indirmiyor dosyaları o konuda ne yapmam gerekiyor acaba bilginiz var mı?
Bence bu oyunda en iyi ayarları kendin deneyerek bulacaksın. Birisin de açık olan ayar bir başkasın da sıkıntı çıkartabiliyor diye düşünüyorum. İsterseniz biraz kurcalayın

Bence bu oyunda en iyi ayarları kendin deneyerek bulacaksın. Birisin de açık olan ayar bir başkasın da sıkıntı çıkartabiliyor diye düşünüyorum. İsterseniz biraz kurcalayın.

Vallahi çok kurcaladım kanser olacağım artık sağlam sövüyorum oyuna gerçekten. Oyunlarda ki optimize probleminden yıldım artık. O sorunlu bu sorunlu derken sürekli ayar düşürüyorum ekran çamur gibi öyle oyun oynanmasın daha iyi. O kadar sisteme para verdim ağız tadıyla oyun oynayamıyorum yemin ederim.

Vallahi çok kurcaladım kanser olacağım artık sağlam sövüyorum oyuna gerçekten. Oyunlarda ki optimize probleminden yıldım artık. O sorunlu bu sorunlu derken sürekli ayar düşürüyorum ekran çamur gibi öyle oyun oynanmasın daha iyi. O kadar sisteme para verdim ağız tadıyla oyun oynayamıyorum yemin ederim.

Son sürümü kurduysan eğer bir önceki BIOS'una dön bendeki sorunun birazı öyle halloldu, son sürüm BIOS arızalı sanırım eğer ki Update AMD AM4 AGESA V2 Pi 1.2.0.7. içeriği buysa.

Geri
Yukarı