RTX 3080 Ti 13.500 TL'den satıldı

Nedense İtopya hazır sistem kampanyası yapıyor. Bunu birlikte yaptığı YouTube'daki kanalda videoyu paylaştığı zaman sistemin linkini aşağıya koyuyor ve video yayınlanalı örneğin 300 stok var 2 dk'da eriyor. Bunu başka sitelerde pek görmedim. Bu İtopya'nın stok kalmadı işi pek inandırıcı değil bence.

Nedense İtopya hazır sistem kampanyası yapıyor. Bunu birlikte yaptığı YouTube'daki kanalda videoyu paylaştığı zaman sistemin linkini aşağıya koyuyor ve video yayınlanalı örneğin 300 stok var 2 dk'da eriyor. Bunu başka sitelerde pek görmedim. Bu İtopya'nın stok kalmadı işi pek inandırıcı değil bence.
Öyle zaten. Tamamen sahte stok bitti ayakları.

İtopya'da bu fiyattan satıldığına inanıyorum açıkcası. RTX 3XXX serisi ilk çıktığında yazan fiyatlardan satılmıştı çünkü. Fakat İtopya'ya ne yazık ki güvenmiyorum. Geç kargolanması, müşteri memnuyeti, satış sonrası destek yüzde 0 diyecem o da yok eksilerde yani. Sırf bu yüzden QP yada Vatan bekliyorum.

E-ticaret sitelerine bir kural getirilmeli. İkili hatta üçlü güvenlik sorusu gibi. Botlar şak diye sipariş geçiyor. Ayıp valla.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı