RTX 3080 Ti R9 5900X Assassin's Creed Odyssey düşük performans

BerkayAtakli

Hectopat
Daha fazla  
Oyun orijinal. Ultra ayarlarda 60 70 FPS arası alıyorum. ekran kartı ve işlemci kullanımında sıkıntı yok. Low ayarlara çektiğim zaman ise maksimum 80 90 FPS arası alıyorum. 1080p'de oynuyorum.

Sistemim şu şekildedir:
  • Gigabyte RTX 3080 Ti vision OC.
  • Ryzen 9 5900X.
  • 16 GB RAM G.Skill Trident Z Neo 3600MHz CL 16.
  • ASUS ROG STRIX B550 Xe Gaming Wi-Fi.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM Single mi hocam?

Single olsa ne olacak. Dual RAM'e göre çok aşırı bir farkı yok. Sadece birkaç FPS etkiler. Lütfen bu şekilde bol sorular sormayınız.

@BerkayAtakli hangi görüntü çözünürlüğünde oynuyorsunuz 1080p mi 2K mı 4K mı 8K mı 720p mi hangisi olduğunu söyleyin yardımcı olalım. Sistem sıcaklıklarında bir göz atın derim ama pek alakası olacağını zannetmem.

Single olsa ne olacak. Dual RAM'e göre çok aşırı bir farkı yok. Sadece birkaç FPS etkiler. Lütfen bu şekilde bol sorular sormayınız.

@BerkayAtakli hangi görüntü çözünürlüğünde oynuyorsunuz 1080p mi 2K mı 4K mı 8K mı 720p mi hangisi olduğunu söyleyin yardımcı olalım. Sistem sıcaklıklarında bir göz atın derim ama pek alakası olacağını zannetmem.

Yardımcı olmaya çalışıyoruz birkaç FPS dediğine göre çok biliyorsun umarım çözüm bulursun iyi günler.

Arkadaş 1080p'de oynadığını belirtmiş.
Büyük ihtimalle çözünürlükten dolayı darboğaz oluyor hocam minimum 2K önerilen 4K da oynamalık bir kart o.

Yeni konular

Geri
Yukarı