RTX 3080 Ti ve i7 10700K sistem nasıl olmuş?

Hocam bu sistemi yeni kurdum internette test videosuda göremedim bu sistem Valorant CS:GO gibi oyunlarda kaç FPS verir

ASUS ROG lc 360 alırım sanırım

Ve ayrıca hocam 13600KF iyi bir seçim mi emin misiniz internette pek fazla test videosu veya inceleme videosu bulamadım

Bilmiyorum ben de bulamadım ve hepsi çelişiyor.

OC yapmayacaksanız:
OC yapacaksanız:

Arkadaşa DDR4 versiyonları lazım.

Hocam bu sistemi yeni kurdum internette test videosuda göremedim bu sistem Valorant CS:GO gibi oyunlarda kaç FPS verir.

ASUS ROG lc 360 alırım sanırım.

Ve ayrıca hocam 13600KF iyi bir seçim mi emin misiniz internette pek fazla test videosu veya inceleme videosu bulamadım.

İyi işlemcidir yeni çıktığı için çok incelemesi yok ayrıca 13600k ile aynı performansı veriyor sadece iGPU yok o yüzden 13600k incelemelerinede bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşa DDR4 versiyonları lazım.

İyi işlemcidir yeni çıktığı için çok incelemesi yok ayrıca 13600k ile aynı performansı veriyor sadece iGPU yok o yüzden 13600k incelemelerinede bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam yeni çıktığı için çok güvenemiyorum bana daha güvenli kendini kanıtlamış bir işlemci önerir misiniz bu bilgisayarda çok ağır işler yapmayacağım sadece valorant cs tarzı oyunlar oynayacağım 250+ fps versin bana yeter

Hocam yeni çıktığı için çok güvenemiyorum bana daha güvenli kendini kanıtlamış bir işlemci önerir misiniz bu bilgisayarda çok ağır işler yapmayacağım sadece Valorant CS tarzı oyunlar oynayacağım 250+ FPS versin bana yeter

Hocam 13600K incelemesi dolu internette. Zaten kendini kanıtlamış. Abartıyorsunuz biraz.

Hocam 13600K incelemesi dolu internette. Zaten kendini kanıtlamış. Abartıyorsunuz biraz.
Ekran kartı: msi rtx 3080ti
İşlemci: i5 13600k
Anakart: asus rog z590 A gaming wifi
Ram: kingston fury 2x8 ddr4
Ssd: samsung 970 evo 1tb 3.0 ghz m2
Soğutucu: rog strix lc 360
Kasa: asus rog helios
Psu: asus rog 850w
Monitör: samsung odyssey g7

Şeklinde yapsam olur mu ve bu sistem oyunlarda üzer mi

Ekran kartı: msi rtx 3080ti
İşlemci: i5 13600k
Anakart: asus rog z590 A gaming wifi
Ram: kingston fury 2x8 ddr4
Ssd: samsung 970 evo 1tb 3.0 ghz m2
Soğutucu: rog strix lc 360
Kasa: asus rog helios
Psu: asus rog 850w
Monitör: samsung odyssey g7

Şeklinde yapsam olur mu ve bu sistem oyunlarda üzer mi
Z590 12 ve 13.nesil uyumlu değil.

Ekran kartı: MSI RTX 3080 Ti
İşlemci: i5 13600K
Anakart: ASUS ROG Z590'a Gaming Wi-Fi
RAM: Kingston Fury 2x8 DDR4
SSD: Samsung 970 EVO 1TB 3.0 GHz M.2
Soğutucu: ROG STRIX lc 360
Kasa: ASUS ROG Helios
PSU: ASUS ROG 850W
Monitör: Samsung Odyssey G7

Şeklinde yapsam olur mu ve bu sistem oyunlarda üzer mi?

Üzmez ama anakart uyumsuz. Ayrıca P5 Plus daha iyi olur.

Üzmez ama anakart uyumsuz. Ayrıca P5 Plus daha iyi olur.
Samsung NVMe 1tb 980 evo olur mu

Geri
Yukarı