RTX 3080 ve i9 sistem toplama

Bütçe
65.000 70.000 tl arası
2 tane:
=62.520TL
Yok knk sağ ol ben msı ile mutluyum
Yanlış kişiyi cevaplamışım pardon

RTX 3000 serisinde MSI pek başarılı değil. Ama siz bilirsiniz isterseniz ekran kartını bununla değiştirebilirsiniz:

2 tane:
=62.520TL

Kanka, ben topladım sistemi böyle bir 65k ya falan geldi de, dolar yüzünden bu fiyat 75-80 k olmaz, değil mi? 2-3 ay sonra almayı planlıyorum bu sistemi.
Kanka, 3090 bilmediğim marka yahu. MSI'ı biliyorum çünkü, o yüzden dedim.
Ama bir bakayım incelemelerine.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka, ben topladım sistemi böyle bir 65k ya falan geldi de, dolar yüzünden bu fiyat 75-80 k olmaz, değil mi? 2-3 ay sonra almayı planlıyorum bu sistemi.
Kanka, 3090 bilmediğim marka yahu. MSI'ı biliyorum çünkü, o yüzden dedim.
Ama bir bakayım incelemelerine.
Biraz artsa da 75-80 bin TL olması imkansız. Maksimum 67-69 bin TL'ye çıkacaktır.

2 adet.
62K falan tutuyor. Geri kalan paraya depolamayı artırabilirsiniz. Onun dışında zaten bayağı üst düzey oldu.
Bu arada kullanım amacınız nedir tam olarak?
Ek olarak ekran kartının modeli değişebilir.

R9 5950X yerine orta fiyatlı bir Threadripper koysanız nasıl olur?

Gel boşuna para harcama derim. Zaten ha 3080 Ti almışsın ha 3090 almışsın. Arada 30K'lık fark yok.
Ayrıca attığım hazır sistem ROG temelli ve parçalar biraz daha kaliteli diyebilirim. Özellikle ekran kartı bakımından.
Oyun oynayacaksan gidip 5950X'e para vermeye de gerek yok. 5900X zaten fazlasıyla iyi. Render falan alırsan orası ayrı.

R9 5950X yerine orta fiyatlı bir Threadripper koysanız nasıl olur?

Amaç sadece render almak değilse, mantıksız olur.

Gel boşuna para harcama derim. Zaten ha 3080 Ti almışsın ha 3090 almışsın. Arada 30K'lık fark yok.
Ayrıca attığım hazır sistem ROG temelli ve parçalar biraz daha kaliteli diyebilirim. Özellikle ekran kartı bakımından.
Oyun oynayacaksan gidip 5950X'e para vermeye de gerek yok. 5900X zaten fazlasıyla iyi. Render falan alırsan orası ayrı.

Amaç sadece render almak değilse, mantıksız olur.
Yani bir bakayım tabii de rtx 3090 alayım derim hazır bütçe varken aynı kasanın 3090 lısı yok mu
ve birde site güvensiz geldi birazcık
Böyle hepsiburada n11 den falan 3090 lı kasa yok mu amazonda falan

Yani bir bakayım tabii de RTX 3090 alayım derim hazır bütçe varken aynı kasanın 3090 lısı yok mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zaten hem 3080 Ti hem 3090 4K oyunculuk için üretilmiş kartlar. Aralarında 1-2 FPS oynuyor anlatmaya çalıştığım bu.
Yani 30k ciddi bir miktar, o farka değmiyor.
Diğer sitelerde farklı hazır sistemler vardır, bakmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı