RTX 3080 vs RX 6800XT

3070'de stok problemi yok mu? Ciddi değilsinizdir umarım.

Bunlar nedir?

Bunlar nedir?
Böyle bakarsak RTX 3080'de yoktur o zaman stok problemi.
Böyle bakarsak RTX 3080'de yoktur o zaman stok problemi.
Tek tük yerlerde var dikkatinizi çekerim bugün Vatan'a gittiğimde 3080 Evga ve 3070'de TUF vardı bunlar stok problemi olmadığı anlamına gelmez.

Merhabalar. Öncelikle biliyorum RX 6800XT daha tam ortaya çıkmadı fakat RTX 3080 az çok biliyoruz. VRAM ileride bana problem olur mu? RX 6800XT'yi beklemediğime üzülür müyüm? Fiyat farkı fazla olacak gibi iki model arası. Sonuçta NVIDIA tarafında stok problemi var.
Genelde başta milleti soğutuyorlar karttan. :D
Daha sonra yavaş yavaş düzeliyor.
Yazılım sorunları zamanla geçici oluyor hocam. Bende RTX 3080 var ancak yazılım sorunları var.
Yine sürücü sorunları yüzünden çok beddua edilecek bir kart olacak eminim. :D
Yazılım olarak sorunlu olan değil de sorunu olmayan sürücüyü geliştirerek gidiyorlar diye duymuştum ama yine de sorun olabilir tabii.
Yazılım olarak sorunlu olan değil de sorunu olmayan sürücüyü geliştirerek gidiyorlar diye duymuştum ama yine de sorun olabilir tabii.
Kesinlikle beklemeye değer. Zaten 3080'in stok sorunu var. Zaten alamayacaksınız muhtemelen.
AMD kanadında yazılım, kartın stabilitesi tam belli değil.
6800XT çıkmadan yorum yapmam yanlış.
İndirimde Palit 3080 var bütçeniz el veriyorsa alabilirsiniz.
Zaten ya PALİT ya da EVGA FTW3 ULTRA alabiliyorum. Palit 8600 TL EVGA 11.500 TL ama bizimkiler açıklama yaptıkça dolar uçmaya başlıyor. Alamayacağım diye korkmaya başladım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı