RTX 3080'in günlük getirisi ne kadardır?

ReoxasS

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 1 tane RTX 3080'in günlük getiri kaç dolar olabilir? Ve ne kadar dayanabilir yani ömrü ne kadardır?
Alacağım ekran kartı Zotac Gaming RTX 3080 trinity ekran kartıdır bilgilerini internetten öğrenebilirsiniz. Şimdiden yardım edeceklere teşekkür ederim.

Yani biz kartın bilgilerini internette aratıp bulup öğrenip ona göre sana getirisini söyleyeceğiz? Ama sen bu kartı internete yazıp hangi coin de ne getirisi olduğunu bulup öğrenemeyeceksin...

Bizim millet interneti kullanmayı öğrendi ama maalesef tersten...

1- Miningle alakali bir şey bilmedigim icin (kWh'i olsun overclocku falan olsun) bu isi bilenlere sormak istedim.
2- Ekran kartinin bilgilerini arastirdim ama bir şey bulamadim. Acilan konularda bana yardim etmedi ki zaten her girdigim sitede farkli bir şey soyluyordu guvenemedim.
3- Ben bir soru sordum ve bunun cevabini alamadim. Eger bilmiyorsan insanlari elestirmek icin yazmayi birakip gecebilirsin. Millet boyle ogrendiyse sen duzeltemezsin ki zaten duzeltmeye calismiyorsun, sadece elestirip duruyorsun.

100 mhs 250 watt gibi bir değeri var. 66 dolar getirir, 23 dolar elektrik yakar şu anki
Çok teşekkür ederim:))
100 mhs 250 watt gibi bir değeri var. 66 dolar getirir, 23 dolar elektrik yakar şu anki kurlara göre.
Peki bu günlük mü?parasini hesapladim da getirdigi para diger hesapladigim miktarlara gore asiri fazla.

@KashmiriaN bu yaptığınız yanlış.
Konu sahibi için araştırmayacaksanız neden buradasınız?

Kaldı ki, internette çokça kirli, yalan-yanlış bilgiler var ve haliyle insanlar emin olamayıp bir de kendileri konu açıyor. Bu işler böyle yürüyor ve bu sadece Türkiye'de değil yabancı platformlarda da böyle.
Ayrıca, arkadaş ne güzel araştırıyor işte; emin olmak adına gelip bir de konu açarak hem kullanıcısından hem de konuya hakim kişilerden bilgi edinmek istemiş. Bunun nesi yanlış?

@ReoxasS başka merak ettiğiniz ya da emin olamadığınız bir şeyler varsa detaylıca yanıtlayabilirim.

@KashmiriaN bu yaptığınız yanlış.
Konu sahibi için araştırmayacaksanız neden buradasınız?

Kaldı ki, internette çokça kirli, yalan-yanlış bilgiler var ve haliyle insanlar emin olamayıp bir de kendileri konu açıyor. Bu işler böyle yürüyor ve bu sadece Türkiye'de değil yabancı platformlarda da böyle.
Ayrıca, arkadaş ne güzel araştırıyor işte; emin olmak adına gelip bir de konu açarak hem kullanıcısından hem de konuya hakim kişilerden bilgi edinmek istemiş. Bunun nesi yanlış?

@ReoxasS başka merak ettiğiniz ya da emin olamadığınız bir şeyler varsa detaylıca yanıtlayabilirim.
Çok teşekkür ederim.Dediğiniz gibi ama bazı insanlar anlamak istemiyor bizim yapabileceğimiz bir şey yok.Ayrıca emin olamadığım veya merak ettiğim şeyleride size sormak isterim.Bunun için ayrı teşekkür ederim:)

Geri
Yukarı