RTX 3080'li sistem toplama

VUHD

Centipat
Daha fazla  
Merhaba güzel insanlar, sizlere bir şey danışmak istiyorum. RTX 3080 10GB'ya da 12 GB ekran kartı alacağım. Sistemin tamamını toplama konusunda, işlemci, RAM, anakart gibi önerilerinizi bekliyorum. Adobe programları kullanıyorum iş için ve oyun oynamak da hedefim. Ayrıca hangi marka 3080 ekran kartını önerirsiniz? Bütçe sınırı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba güzel insanlar, sizlere bir şey danışmak istiyorum. RTX 3080 10GB'ya da 12 GB ekran kartı alacağım. Sistemin tamamını toplama konusunda, işlemci, RAM, anakart gibi önerilerinizi bekliyorum. Adobe programları kullanıyorum iş için ve oyun oynamak da hedefim. Ayrıca hangi marka 3080 ekran kartını önerirsiniz?

Tavsiyem ROG ya da Aorus.

Bütçe sınırı yok.

Sınır yoksa 3090 al bence. Ya da 6900XT.
Merhaba güzel insanlar, sizlere bir şey danışmak istiyorum. RTX 3080 10GB'ya da 12 GB ekran kartı alacağım. Sistemin tamamını toplama konusunda, işlemci, RAM, anakart gibi önerilerinizi bekliyorum. Adobe programları kullanıyorum iş için ve oyun oynamak da hedefim. Ayrıca hangi marka 3080 ekran kartını önerirsiniz? Bütçe sınırı yok.
PowerColor Red Devil AMD Radeon RX6900XT 16GB 256Bit DX12 PCI-e 4.0 GDDR6 Ekran Kartı AXRX 6900XT 16GBD6-3DHE/OC | GarajOnline bu daha iyi hocam.
B550 Tomahawk, R7 5800X, ya da B660 ve i7 12700K işlemci ve anakart olarak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı