RTX 3090 sistem nasıldır?

Sizinkinde mikro yazıyor. Diğer hocamın attığındakinde yazmıyor. Fiyatı da 200 TL artmış. Pek anlamadım hocam vatandakini mi alayim?

Yanlış yazmışlar ATX normalde anakart bir de Sinerji de daha ucuz oradan alabilirsiniz:

B660 anakartlarda Overclock yapamazsın. Yapamayacağım için sıvı soğutucuyu gerek kalmaz.

Corsair A500 gibi bir soğutucu alabilirsin.

B660 anakartlarda Overclock yapamazsın. Yapamayacağım için sıvı soğutucuyu gerek kalmaz.

Corsair A500 gibi bir soğutucu alabilirsin.
overclock yapma düşüncem yok hocam zaten ayrıca sadece o yüzden değil genel olarak ısı konusunda ödün vermek istemediğim için sıvı soğutucu seçtim

@Tiger1 ben şahsen sadece oyun performansı için bir kart alacak olsaydım RX 6900 XT alırdım. Render veya yayın içinse o başka.

@Tiger1 ben şahsen sadece oyun performansı için bir kart alacak olsaydım RX 6900 XT alırdım. Render veya yayın içinse o başka.
hocam render-yayın işlerim yok fakat amd kartlarının problemi bitmiyor. Ayrıca NVİDİA kartların sunduğu teknoloji bile tercih etmem için yeterli bir sebep. 10 fps az olsun güncel ve sorunsuz olsun

hocam render-yayın işlerim yok fakat amd kartlarının problemi bitmiyor. Ayrıca NVİDİA kartların sunduğu teknoloji bile tercih etmem için yeterli bir sebep. 10 fps az olsun güncel ve sorunsuz olsun
Tercih sizin, ben de RX 6600 kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim.

Geri
Yukarı