R9 5900X ve RTX 3090 sistem nasıldır?

Abi vallahi bugün kurdum ya şu an oyunlar bile iniyor bir arkadas 3 - 4 sene en yuksek ayarlarda rahat goturur yazmisti DDR5 sistemler daha pahali degil mi ben hiç anlamıyorum videolara forumlara bakarak topladim bunu

Değiller, iade edebilirseniz edin.
Soğutucuyu H100, SSD'yide 970 EVO Plus yapın mümkünse, 61K tutuyor.

Bu biligsayari toplamadan onceki kasam da i3 islemci GT 730 ekran karti 8 GB RAM vardi Valorant disinda kutuphanemdeki oyunlari imkansiz oynuyyamiyordum felaket kasiyordu yuksek islemci istiyordu bende boyle bir şey topladim ama bunu rastgele almadim cok video izledim bir de forum sitelerine baktim 3090 ve Ryzen 9 5900X toplayan kisilerden cok iyi yorum duyunca bende aynisini yapayım dedim ama pahali olmus galiba dedigine gore değil mi Amazon uzerinden aldim

Baktığınız videolar muhtemelen üzerinden 3-4 yıl geçen birkaç video, keşke tarihlerinede göz atsaydınız.

Baktığınız videolar muhtemelen üzerinden 3-4 yıl geçen birkaç video, keşke tarihlerinede göz atsaydınız.
abi ilk oncelikle nasil birsey yazmam lazim iade kabul etmeleri icin yardimci olursan sevinirim
birden fazla parca oldugu icin bana sunu derler mi sen denemek icin mi siparis verdin felan prime uyelik ile aldim birde senin attigin kasa guzel bilgisayarda ryzen 5 islemci var benim bunda ryzen 9 var onu alsam cok dusuk kalmaz mi islemci ben butun oyunlari ultra ayarda oynamak istiyorum sen daha iyi bilirsin

toplam da 55.768 tl tutmus suan ki sistem genel butun hersey olarak

abi ilk oncelikle nasil birsey yazmam lazim iade kabul etmeleri icin yardimci olursan sevinirim
birden fazla parca oldugu icin bana sunu derler mi sen denemek icin mi siparis verdin
Şansınızı deneyin, ayrı konu açabilirsiniz iade için, arkadaşlar yardımcı olur.
senin attigin kasa guzel bilgisayarda ryzen 5 islemci var benim bunda ryzen 9 var onu alsam cok dusuk kalmaz mi islemci ben butun oyunlari ultra ayarda oynamak istiyorum sen daha iyi bilirsin
Kalmaz, sadece seriye bakmak doğru değil. 7600, 5800x3d'yi bile geçiyordu diye hatırlıyorum çoğu oyunda.

Geri
Yukarı