RTX 4050 Laptop almak için beklenir mi?

mertthunder

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12500H
4050 6GB 75W
512GB M2 SSD
8x2 3200Mhz RAM
HP Victus Gaming 15-FA1031NT
Selam, HP Victus Gaming 15 ailesinden FA1031NT bilgisayarını almayı düşünüyorum. 4050 6 GB bana yeter ısınma sorunu vs. derdim çok yok. Karşılaşırsam da Garanti'ye göndermeyi düşünüyorum. Almak için beklemeli miyim yoksa şu an sipariş vermeli miyim? Bu sabah bir kere zam geldi 32K TL oldu. Ardından tekrar eski haline döndü. Sizce ne yapmalıyım?

Bilgisayar: https://www.hepsiburada.com/hp-15-f...27w9ea-p-HBCV00004N3N5X?magaza=notisteknoloji

Selam, HP Victus Gaming 15 ailesinden FA1031NT bilgisayarını almayı düşünüyorum. 4050 6 GB bana yeter ısınma sorunu vs. derdim çok yok. Karşılaşırsam da Garanti'ye göndermeyi düşünüyorum. Almak için beklemeli miyim yoksa şu an sipariş vermeli miyim? Bu sabah bir kere zam geldi 32K TL oldu. Ardından tekrar eski haline döndü. Sizce ne yapmalıyım?

Bilgisayar: https://www.hepsiburada.com/hp-15-f...27w9ea-p-HBCV00004N3N5X?magaza=notisteknoloji

Her an zam gelebilir alır gitsin.

HP Victus 15 ısınıyor diyorlar onu söyleyeyim aynı yine RTX 4050 modelleri var 16 olan. 1K fazla fiyatı onları tavsiye ederim altına koyacak fan falan varsa tabii onlar işe yarıyor diye biliyorum çevremden. Altına fan alacak para varsa alınır yine alınır da şimdi altta fazladan ses falan çıkaracak öyle ekstra bir şey yerine bence 16 serisi alın.

HP Victus 15 ısınıyor diyorlar onu söyleyeyim aynı yine RTX 4050 modelleri var 16 olan. 1K fazla fiyatı onları tavsiye ederim altına koyacak fan falan varsa tabii onlar işe yarıyor diye biliyorum çevremden. Altına fan alacak para varsa alınır yine ama bence 16 serisi alın.
3 ay sonra ödeme başlayacağı için hepsiburada dan alacağım. 16 modeli hepsiburada da var mı?

Her an zam gelebilir alır gitsin.
Şuan almaya karar verdim zamlanacak gibi duruyor

HP Victus 15 ısınıyor diyorlar onu söyleyeyim aynı yine RTX 4050 modelleri var 16 olan. 1K fazla fiyatı onları tavsiye ederim altına koyacak fan falan varsa tabii onlar işe yarıyor diye biliyorum çevremden. Altına fan alacak para varsa alınır yine alınır da şimdi altta fazladan ses falan çıkaracak öyle ekstra bir şey yerine bence 16 serisi alın.
Hocam baktım bulamadım. Isınsın yapacak bir şey yok zaten alıştım ısı derecelerine. Sağolsun emektar i5 5200U 940m 100 derece altı görmüyor GTA 5'te :D

AMD daha yüksek performans veriyor fakat modelden modele değişir.
Valla hocam siz çöldeki birine hangi marka su istersin diyorsunuz şuan tabii uzun vadeli araştırıp almak daha iyi olurdu fakat dediğim gibi şuan hem okul için hem iş için mecburen ilk bulduğum eli yüzü düzgünü aldım.
İyi ozaman.👍

Bende HS işlemcileri bayağı iyi diye biliyorum da ondan onu rahat önerdim.
Hocam size söz masaüstü toplayacak olursam Ryzen denicem :D.

Geri
Yukarı