Çözüldü RTX 4060 Dual ve ASUS A520M-Plus uyumlu mudur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alpernyldzz

Yoctopat
Daha fazla  
Yeni hazır bir sistem aldım ama anakartını ve kasasını özelleştirdim. Daha önce hiç bilgisayar toplamadım, şu anda ekran kartını takamıyorum. Anakart: ASUS TUF Gaming A520M-Plus
Ekran kartı: ASUS RTX 4060 Dual 8 GB OC.
Kasa: Vento VG15FE 650W 4x120mm RGB fan ATX olarak geçiyor. Bu parçalar birbiriyle uyum sağlar mı yoksa ben mi beceriksizim?

Çözüm
Büyük geliyor ve otursa bile son görseldeki gibi arka tarafı denk gelmiyor.
Koruyucuyu çıkarmamışsınız. Şu kısımda, üzerinde ASUS yazan plastik parça çıkacak. Pinleri korumak için koyuluyor :D Kartın arkasındaki metal kısım anakartla kasanın arasında kalacak.
1707396716252.png
@alpernyldzz hocam 😄 parçaların hepsini size kargolamadan önce monte edip, test ediyorlar daha sonra demonte edip size gönderiyorlar. Ayrıca ekran kartı, anakart ve kasa arasında söz konusu durum için uyumluluk aranmaz.
O zaman ben en iyisi bir bilgisayarcıya falan götüreyim bunu 🙂🙂. Bu arada tekrardan çok teşekkürler dostum 🙏.

Büyük geliyor ve otursa bile son görseldeki gibi arka tarafı denk gelmiyor.
Koruyucuyu çıkarmamışsınız. Şu kısımda, üzerinde ASUS yazan plastik parça çıkacak. Pinleri korumak için koyuluyor :D Kartın arkasındaki metal kısım anakartla kasanın arasında kalacak.
1707396716252.png

Çözüm

Geri
Yukarı