RTX 4060 Ti 8 GB vs 4070 12 GB

talhaincii

Centipat
Daha fazla  
Ryzen 5800x3D islemciyle ASUS RTX4060 Ti 8 GB ekran kartını kullanıyorum. İnternette 1 aylik RTX 4070 gördüm takas kabul etti üzerine 5000 TL verip alacağım. Sizce alınır mı?

Ryzen 5800x3D islemciyle ASUS RTX4060 Ti 8 GB ekran kartını kullanıyorum. İnternette 1 aylik RTX 4070 gördüm takas kabul etti üzerine 5000 TL verip alacağım. Sizce alınır mı?
Takassiz hali ne kadar? KFG var mi?

Takassiz hali ne kadar? Kfg var mi?

Takassiz hali ne kadar? Kfg var mi?

Takazsiz hali 18500 kgf varmis.

İyice emin ol. Çünkü karşı taraf için saçma geldi. Bir insan niye 4070 varken 4060 Ti 8 GB'a geçer ki?
Bilgisayarci oluğunu söyledi sanırım bunun için ama dediğiniz gibi emin olmaya çalışacağım

İyice emin ol. Çünkü karşı taraf için saçma geldi. Bir insan niye 4070 varken 4060 Ti 8 GB'a geçer ki?

Bilgisayarci oluğunu söyledi sanırım bunun için ama dediğiniz gibi emin olmaya çalışacağım.

4070 ile 4060 Ti arasında ciddi bir fark var. Yalnız içim bu alışverişe karşı pek rahat değil. Mutlaka ayrıntılı test ve kfg talep edin.

Evet ben de öyle düşünüyorum kgf olduğunu söyledi. Test olarak furmak mi istemeiiyim?

Kesinlikle alınır. Tabi kartın hiçbir sıkıntısı olmadığından emin ol çünkü baya kazançlı çıkacağın bir teklif karşıdakinin bunu kabul etmesi biraz kötü kokular getirdi.

Kesinlikle alınır. Tabi kartın hiçbir sıkıntısı olmadığından emin ol çünkü baya kazançlı çıkacağın bir teklif karşıdakinin bunu kabul etmesi biraz kötü kokular getirdi.
Umarim bir sorun yaşamayız

Evet ben de öyle düşünüyorum kgf olduğunu söyledi. Test olarak furmak mi istemeiiyim?
Mümkün mertebe Furmark'ı siz yapın. Manipüle edilebilir. O yüzden Param Güvende ya da önce test, sonra ödeme seçenekleri daha makul olur.

Takazsiz hali 18500 kgf varmis.

Bilgisayarci oluğunu söyledi sanırım bunun için ama dediğiniz gibi emin olmaya çalışacağım

Bilgisayarci oluğunu söyledi sanırım bunun için ama dediğiniz gibi emin olmaya çalışacağım.

Umarim bir sorun yaşamayız
Simdi siz ustune 5K verip aliyorsaniz sizin karti neredeyse 0 sayiyor ve bu mukemmel birsey. Herkesin yazdigi gibi testleri inceleyip yapistirin.

Simdi siz ustune 5K verip aliyorsaniz sizin karti neredeyse 0 sayiyor ve bu mukemmel bir şey. Herkesin yazdigi gibi testleri inceleyip yapistirin.
Bunun farkındayım benim kart da 4 aylik 1 ay kadar kullanıldi tertemiz de sonuc itibariyle ikinci ele düşmüş durumda dediğiniz gibi sifira saymis oldu ayrica takassiz fiyati da ucuz sayilmaz mi sizce 18500?

Geri
Yukarı